Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a max ami belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a max ami belefér?

Figyelt kérdés

Mi fér bele nálatok egy kapcsolatba max ami még nem megcsalás?

Mi az amit még megtudtok talán bocsátani a párotoknak?


szept. 16. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek el semmit, vagyis másokkal való csetelgetést sem mert ha a hátam mögött csinálja akkor kifelé kacsintgat, keresi a helyettesem. Mehet amerre akar amint rájövök. Egyébként bekapcsol a hatodik érzék egykettőre.
szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az első ártatlan lépést, követi egy másik annak hitt, s így tovább, - mindig abban a hitben, hogy még ebben nincs semmi rossz... aztán már nyakik benne.

Semmi sem fér bele, ami a másiknak már fájna és bántaná és amit ő sem tesz.

szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Zéró ami a megcsalással kapcsolatos. Flörtöcske se!
szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha vkinek más kell akkor más kell. A harag-megbocsájtas kombóhoz ennek köze nincs.
szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Volt olyan parom akit 3 an elegitettek ki elottem, utana lenyelte a spermam. Minden is belefer ha az ember nyitott
szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, semmit nem bocsátanék már meg. Se írogatás, se flört, se túl sok érintés, se lelkizés, semmi olyan ami arra utal, hogy indokolatlanul sokat foglalkozik egy másik nővel. Bocsi de ez van. Akinek ez meg nem tetszik, kereshet másik bohócot magának.
szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fér bele semmi. Mert akkor hol a határ? Elmenni egy kávéra lehet de flörtölni nem? Flört lehet de érintés nem? Érintés lehet de csók nem? Csók lehet de szex nem? Szóval mindenre rá lehet mondani, hogy ez még ártatlan volt de tovább nem mennék.. Csak hát ha már erre igénye van a másiknak akkor mire nincsen? Na meg ugye ha senki nem látja és jól esik akkor meddig megy el? Vagy egy gyenge pillanatban..?

Ahol nyilvánvaló, hogy egy harmadik valaki többet is szeretne a páromtól és a párom ennek ellenére szívesen veszi a közeledését még ha csak flört szinten is ezzel egy jelzést adott az illetőnek, hogy szabad a vásár. Ezek után azt mondani, hogy nem ment volna bele semmibe az illetővel számomra nem hihető. Hisz felnőtt ember tudja mit sugároz a másiknak.. Ha valaki rám hajt akkor vagy leállítom vagy nem.. Ha nem azzal már jeleztem valamit..

szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Mindenki azt vágja rá erre, hogy semmi.

Aztán 10-ból 8 ember amikor belekerül egy ilyen helyzetbe nem fog szakítani.

tegnapelőtt 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor barátom itt pont 35 emberből 7 írta, hogy nem nézné el.

De legyen inkább 40 emberből 8, mert én sem toleralom a fotelkikacsingatást.

tegnapelőtt 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elnéztem egyszer, hogy a drága exem mással írogatott mert fasírtban voltunk eléggé. Aztán jött a fekete leves mert elhagyott érte. Soha többé nem nem hunyok semmilyen formában a megcsalás vagy a megcsaláshoz vezető út felé. Ez van.
tegnapelőtt 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!