Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ez neki belefér, akkor ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez neki belefér, akkor ez nem érzelmi megcsalás?

Figyelt kérdés

egy férfi azt mondta, hogy "azért mert nem jövünk össze, az nem jelenti azt, hogy ne gondolhatnék rád szeretettel."


miközben családos ember.


akkor ez azt jelenti, h. simán szeretettel fordul felém, vagy ez szerelemi érzés is lehet?

és hogy ő nem lát ebben kivetnivalót, h. a párja mellett más nőre gondoljon? ez akkor nem érzelmi megcsalás részéről a párja irányába?


2022. szept. 3. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

Ki ne gondolna arra pozitivan ki ne lenne szimpatikus olyan aki nyal szerelmes belénk vagy bármi?

Nekem is tetszene, ha vki ketsegbe van esve miattam.

2022. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ja, köztünk hónapokig ment az egymás kerülgetése, de végül nem tudta rászánni magát a válásra.
2022. szept. 3. 14:53
 3/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok nyál szerelmes, pont azért nem lett ebből sztem kapcsolat, mert benne lassan alakult ki ez az egész, a közeledést annak idején ő tette meg felém...
2022. szept. 3. 14:54
 4/21 A kérdező kommentje:
*bennem
2022. szept. 3. 14:54
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Az, de nem feltétlenül szerelmes beléd. Nem értem, hogy utólag miért rugózol az ő érzésein, ha nem lett köztetek semmi.
2022. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem itt a férfi a kétségbeesett, aki a párja mellől egy másik nőt kerülgetett. Milyen házasság lehet az, ahol erre neki szüksége van?

Nyilván nem a bibliai értelemben vett emberbaráti szeretet értette ez alatt, hanem valami szerelemfélét, vágyat.

És igen, érzelmi megcsalás ez is, meg hogy megkörnyékezett az is.

2022. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5 és te miért rugózol azon, hogy engem mi foglalkoztat? ki is kerülheted a kérdésemet!
2022. szept. 3. 15:03
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztál ezzel az emberrel személyesen valaha?
2022. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8

hülyéskedsz? együtt dolgoztunk...

2022. szept. 3. 15:34
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Napi szerető panaszkodós kérdése , 1000 egy ilyen van.


Még az is lehet hogy a palitok másik nője panaszkodik...🙄

2022. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!