Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bele szerettem a kollégámba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a kollégámba aki házas gyerekei vannak. Hónapok óta tart a viszonyunk igaz szex sosem volt köztünk inkább érzelmi dolog. Egy nagyon rossz kapcsolatból léptem ki mikor el kezdett elmelyulni köztünk a dolog, igazából ő jobban adta alá?

Figyelt kérdés
A lovat. De én meg bele mentem sajnos. A felesége már jó ideje sejti, hogy több is van köztünk, de eddig nem volt rá bizonyítéka. Le buktunk egy ki toroletlen üzenet miatt... el akar válni a feleség, de ha át megy másik szakra akkor talán nem, de még így sem biztos. Sosem voltam ebben a helyzetben nagyon ki vagyok mert szeretem ezt az embert nagyon. Nem tudom mi fog ki sülni ebből. Kioktatast nem kérek. Valami tanáccsal el tudtok látni esetleg? Valaki aki hasonló szituban volt már?
aug. 27. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Most mi pontosan a kérdés? Ha elvál a felesége tőle akkor tiéd a díszpinty és valószínűleg majd téged is meg fog csakni. Gratulálok hozzá! 🤭
aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Hát?

Én dugnék egyet vele.

Hogy ne már a semmire legyen itt ez a hajcihő.

Ha pedig király volt a dugás, egy a hullámhossz, és nagyobb a vonzalom utána, akkor csere jön.. .rád.


Annyi hogy a gyerekelhelyési per, a gyerek ellennevélése, akit a pali gondolom szeret, durván para szitu.

Egy erős férfit is odaba sz hat lelkileg hogy mi minden gonodzságra képes a gyermeke ellen egy bosszúszomjas nő.

Szóval ezzel a részével számolni kell. Egy ilyen per meg 4-5 év ha nincs egyezség.

Ez meg lehet neked tenne be, ha nem fogod fel mi a család, mi egy apa és a gyermeke közötti kapcsolat ami mindent felülír.

Szóval ezt vedd számításba.

aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
3, egy dugásért eldobná a gyerekét. Semmit nem jelent a férfiaknak a gyerekük. Egy szopásért vonat alá löknék őket.
aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd a felesége megbocsájt, mert valószínűleg nem te vagy az első "botlása". Aztán életed szerelme minden xarnak elhord, hogy te másztál rá, ő próbált ellenállni, de innentől soha többé rád se néz. Persze könnyes szemekkel elmagyarázta, hogy a gyerekek miatt, meg a hitel miatt nem tud válni, de ugye megérted. Átmegy másik szakba. Aztán pár hét múlva más csajt fűzöget az orrod előtt.
aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

#4 Miért dobná el a gyerekét?El kellene már felejteni végre, hogy ami a két szülővel történik, az a gyerek ellen irányul.Hazugság.

Ha a szülők elválnak, akkor egymástól válnak, nem a gyerekeiktől.

aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még is milyen tanácsot vársz? Sosem leszel nála az első. Ott vannak a gyerekei meg a felesége. Te esetleg majd a 3 vagy 4 helyen....addig is elhiszel neki minden szépet mert hogy ő is biztos nagyon szeret...hát hogyne :D senki nem fog megsajnálni. Szenvedj csak tovább egy másik szar kapcsolatban vagy akármi is ez.
aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fu de okos mindenki 😌 gondolom soha senki nem volt még hasonló helyzetben mindenkinek tökéletes az élete....
aug. 28. 05:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki és igen képzeld sosem voltam olyan helyzetben hogy nős férfival kezdjek. Eleve akiről kiderül vagy tudom hogy házas nem kezdek ki vele akkor sem ha amúgy vonzódom hozzá. Meglepő mi hogy van tartásom meg gerincem? Neked sem ártana növeszteni. Nem sajnállak cseppet sem.
aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!