Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek működhet még ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek működhet még ez a dolog?

Figyelt kérdés

A történet:

Idén juniusban kiderült hogy a párom megcsalt még 1 evvel ezelőtt. Akkoriban enis éreztem hogy a kapcsolatunk nem az igazi, legbelül gyanakodtam is ra, lattam más lanyokkal beszelgeteseket is.

Januarban szakitottam vele, 2 év után de egy teljesen más indok miatt.

Ő végig júniusig keresett, kapart utanam, majd egy nagyobb kiakadasom/sirogorcsom közepette bevallotta hogy megcsalt egy 3gyerekes anyukaval…

Valoszinu azért is történt ez velunk mert keveset beszelgettunk, illetve allandoan a haverjaival logott..

Azota azt valljuk hogy a kommunikáció mindennek az alapja, ha barmelyikunket zavar bármi megbeszeljuk. Össze is koltoztunk,mivel nem nagyon tudtuk hol együtt lenni, illetve hátha jót tesz nekünk.

Viszont valahogy nemtudom kiverni a fejembol a megcsalast.

Úgy erzem a noiessegemet porba tiporták. Hogy az a no tudja kivagyok, biztos kinevetett mikor a párommal feküdt le..

A tartasom is oda, és nagyon elveszettnek erzem magam, faj meg mindig.

Kerlek ne gondoljatok hogy hulye buta vagyok..

De valahogy túl tudnam ezen tenni magam?

Tudom idő kell, de úgy erzem mostanság hogy egyre jobban dühít és faj is egyszerre.

Tudja ő is hogy utolsó esely, nemszeretnek tobbet adni, meg én az a tipus vagyok hogy minél többször bánt meg annál jobban abrandulok ki belole. És erzem is ezt, amíg ezt nemtudtam az eletem adtam volna erte, de amióta ezt tudom már teljesen másként fogom fel ezt az egeszet. Szeretem, de megbántott..

Kicsit azt erzem ez a megcsalas a noiessegemet tette tonkre, a tartasomat vágta oda.

Azt meg hozzátenném hogy az egész kapcsolatunk 2018ban úgy kezdodott hogy ő futott utanam fel évig, mire beadtam a derekam.

Kosziii elore is

21/N



2021. nov. 2. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pitsába!
2021. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel a dologgal, hogy sajnos a bizalom sosem lesz olyan, mint régen. Elhiszem hogy szereted es hiányozna, de tényleg egy olyan sráccal akarsz élni aki mellett úgy érzed oda a nőiességed, és legbelül tudod, hogy úgysem fogsz tudni bízni benne megint? 21 évesen annyival jobb kapcsolatot találnál, ne pazarold a legszebb éveidet ilyen kapcsolatra.
2021. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez van a mérleg egyik serpenyőjében, s mi van a másikban?
2021. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudod megbocsátani a megcsalást, nem fog működni. Magadban kell elrendezni a dolgokat, ha lehetséges és úgy érzed megér egy második esélyt, másképp csak az időd pazarlod. Csak 21 éves vagy, rengeteg a lehetőséged, kár olyanra pazarolni, aki nem becsül meg.
2021. nov. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem is csaltak már meg, de én sosem tudtam utána lefeküdni a volt pasimmal.. Nem tudom, neked hogy sikerült, és még össze is költöztél vele. :(

Nekem az a talasztalatom, hogyha egy kapcsolatban megcsalják az embereket, akkor az már sosem lesz a régi, örök tüske lesz, és később állandó vitaforrás is, mert a sértett fél megalázva érzi magát. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ennek nem lesz így jövője. Arról nem is beszélve, hogyha egyszer megtette, mert épp egy hullámvölgyben voltatok, akkor máskor is megfogja, amikor ugyan úgy nem vagytok jóban. Aki a félrelépést választja megbeszélés helyett, az nem való párkapcsolatra. Szerintem engedd el, és ne foglaljozz a nyüsztetésével. Majd negunja.

2021. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ő ha valamit megbán akkor addig teper amíg vissza nem kap.

Januarban én azért szakitottam mert cigizett(nem rendes cigi) és nemakartam egy olyannal lenni aki mindennap beállva jön haza.. Erről lemondott és január óta nem is csinálja, képes valtozni.. De hulye ábrándokat sem szeretnek kergetni hogy ez minden massal is így lesz/lett.

Ő velem képzeli el a jovojet, de a ferfiak amikor megcsalnak valakit és épp mas novel vannak nem gondolnak erre…


amikor én gyanakodtam és nem mondtam neki, akkor ő allandoan féltékeny volt, pedig én egy férfira nem neztem ra sosem…De már tudom mikor hazudik mert latom az arcán.. nekünk anno a cigi miatt is rengeteg vitánk volt..

2021. nov. 3. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!