Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálja valaki sorozato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja valaki sorozatosan, hogy megcsalja a párját, majd másnap szakít vele? (Úgy hogy eleve tervezi a szakítást, már nem érzi jónak a kapcsolatot.)

Figyelt kérdés
Utána rögtön bevallja nekik és szakít is velük. Elmondása szerint ezek már “nagyon elromlott” kapcsolatok voltak. Egészen a végéig hűséges volt. De mi értelme megcsalni akkor, ha úgyis szakítani tervez és meg is teszi másnap?

aug. 20. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez oknak tökéletes. A megcsalás többnyire válóok, így ez a tuti módszer:)
aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő szakít a megcsalt féllel, tehát ennyivel megtehetné 2 nappal előbb is, nem?
aug. 20. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. de ő így csinálja.
aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez szerintetek ugyanolyan “súlyos megcsalás”nak számít a szó szoros értelmében? Ismerkedem egy férfivel és ezzel magyarázta a megcsalásait…hogy valójában nem úgy volt az, mert már rég rossz volt a kapcsolat, alapból szakítani akart.
aug. 20. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy a másik megútálja
aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért mert megcsalni könnyű, szakítani nem. Egy szakítás baromi megterhelő, hirtelen visszajön az összes jó emlék, és arra gondol az ember, hogy elveszít valakit. Nekem a partnerem nagyon jó barátom is, így meg kell gyászolnom mint barátot is. Eszembe jut csomó mindenről, van csomó közös viccünk, amit másnak nem tudok majd elmondani. Nekem már olyan is volt, hogy nem tudtam megtenni és inkább folytattam a dolgot. Odaállni valaki elé és végigcsinálni szar és embertpróbáló.


Viszont egyszer - bár nem tettem meg sosem -, de eszembe jutott egy ilyen helyzetben, hogy milyen egyszerű lenne megcsalni. Egy idegen ember, semmi érzelmi dolog, semmi sírás, csak egy gyors menet. Nem kell élvezni sem. Saját magamat függetlenítem érzelmileg a dologgal. És aztán halál nyugodtan oda lehet állni, hogy bocsi, ez van, sajnálom és kidob a másik.


Szóval ez az ember szimplán gyenge és kell ez neki ahhoz, hogy megtegye a dolgot. Nem szép, nem jó, de ez van.

aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 - szerintem igen pont olyan súlyos megcsalás. Nincsen súlyos vagy súlytalan dolog, az van hogy szeretsz valakit, vállalod a hozzá való hűséget és ezt megszeged. Az hogy szakítani akarsz előtte, vagy nem az mindegy. Tudattalanul szerintem minden megcsalás a saját rossz kapcsolatodra utal és az abból való kilépési kísérlet.
aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!