Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy házasságban terhesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házasságban terhesség alatt csalja a férfi a nőt, attól még szeretheti a feleséget?

Figyelt kérdés
aug. 15. 06:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Minek írjak egy fő minuszoló bajnoknak, akinek pontosan tudnia kéne, hiszen mr maga a kapcsolatának az induása-és akkor még gyerek a holdba-sem volt kóser, és nem volt tiszta. Jah, hogy a memória szelektív? Akkor csak egy kérdés, mit kerestél kapcsolat előtt a Boszorkány szövetségben? és miért kellett bárkire, bármit kérni? Szép dolog a szerelem, csak egy valódi szerelemhez és kapcsolathoz sosem volt szükség a Boszorkány Szövetségre. Nem hogy előre kinézni valakit és leinformáltatni...
aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 Én a válaszaid közül egyet nem találtam hasznosnak, a többivel nem foglalkoztam. Szóval tévedsz.Ha egy kapcsolat nem indul jól, azzal az emberrel nem tartom fent a kapcsolatom, főleg nem csinálok neki gyereket, ha már annyira nem jó. Amúgy nem vágom miről írsz. Talán egy szakember biztos értené. Talán szerelmi kötésre gondolsz vagy nem nagyon értem. Én nem csináltam olyan amiről beszélsz, de biztos😀
aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
76%

Azok, akik a tiszteletről, meg a közös gerjedelemről, mint a legitim szex kreditjéről papolnak, nem tudom, milyen sorozatban élnek...

Emberek! Nehogy azt higgyétek egy pillanatig is, hogy bármelyik öregapátok, öreganyátok, akik 40 éveket lehúztak egymás mellett, csak akkor kefélt, amikor épp mindketten érezték a tüzet!

" Mert a szex nem alanyi jogon jár... "Aki ilyen hülyeséget elhisz, annak az életben nem lesz pár évnél hosszabb párkapcsolata potens férfival!

Egy párkapcsolatért tenni kell. A női és a férfi szexualitás nem egyformán működik. Ezért talál egy átlagos nő 3 nap alatt férfit, ha csak meg akarja dugatni magát, és ezért nem talál egy hónap alatt sem erre nőt az átlagos férfi.

A várandósság normál esetben nem akadálya a szexualitásnak. Egyszerűen fogalmazva, ha nem lehet összedugni a dolgokat, akkor ott a száj, de hadd ne folytassam. Van olyan egy több évtizedes kapcsolatban, hogy a párod kívánja, hogy beakassz neki, de neked nincs kedved, vagy kanos a férj, de az asszony fáradt, utolsó gondolata az összebújás. Ezt tolerálni kell egy jól működő kapcsolatban, kell a lemondás, de ha ez rendszeressé válik, egy ponton elkezdi a másik fél kaparni a falat. Ez nem "ösztönlénnyé" degradálás, hanem emberi és párkapcsolati szükséglet. Nem az egyik fél igényeihez kell igazítani a szexet, hanem ha szeretünk valakit, akkor az arany középutat kell megtalálni. Ez a hosszú, hűségben eltöltött évek titka, nem a szex kedvünk szerinti kiporciózása, vagy a másik oldalról a kikövetelése.

6. voltam.

aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!