Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Erről mi a véleményetek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? A férjem nem akar sexelni de kiakad ha mással csinálom

Figyelt kérdés

Én és a férjem 6 éve vagyunk házasok

Az elején még nagyon jó volt minden közöttünk, úgyértem sokszor volt sex meg tényleg romantikus volt a kapcsolatunk,heti egyszer minimum volt olyan pillanat amikor sexbe fordul a csók, ölelés stb

3 éve született meg az első gyerek, kistesó meg nincs (majd erre is rátérek) de mióta van gyerek egyszerűen hozzám sem nyúlnak

Nem lettem dagadt, rendszeresen sportoltam terhesség alatt és mikor már lehetett szülés után is. Teljesen visszahoztam az eddigi alakom. Én tényleg nem értem mi a sz@r változott meg. Sokszor már azt vettem észre hogy meg csak még se puszil mikor elmegy itthonról, úgy kell "raszolnom" hogy mivan már nem divat a puszi és akkor visszajön.

Miután gyerekünk lett 1 AZAZ 1 év után szexeltunk először és utoljára, úgy hogy már sem olyan volt mint azelőtt. Azóta mindig bibújik a "feladat" alól és minden hülyeséget kitalál hogy most miért nem akar szexelni

Én ezt nagyon meguntam

Hogy olyannal akarok lenni aki nem akar velem lenni

Ezért nyilván kisteso sincs pedig én nagyon szeretnék, és régen még ő is akart...

Igyhat találtam olyat aki velem akar lenni...

Kb 1 eve sexeltem először egy

másik férfival, aztan egy másikkal több ideig stb

Na erre a férjem rájött (tegnap)

és minden kurvának lehordott meg hogy nem igaz hogy ennyire sexelni akarok, hogy mással csinálom helyette

Mondtam hogy ő nem képes kielégíteni ezért valamit muszaly volt tennem. Ő erre azt mondta hogy ő is kibírja sex nélkül, mostmár nem 18 éves, van gyereke is és már nem kell ilyeneket csinálnia ! Mi a fasz?

Én komolyan nem értem mi a fasz lett vele

Nyilvánvalóan válna , és a gyereket vinné, mert szerinte nem megbízható egy olyan szülő akinek "2 élete van" és félrekúrogat

Ezt ő mondta szó szerint

Szerintetek ez mi ? Én még életemben ilyet nem tapasztaltam



aug. 14. 16:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább külön lennék tőle.
aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
Megérdemlitek egymást.
aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

Pedig egyértelmű: ő már megkapta amit akart, egy gyereket egy nőtől.

Addig volt képes megjátszani magát, amíg meg nem kapta amit akart.

Abból is látszik, ahogy magának akarja a gyereket.

aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

Nyilvánvalóan előbb meg kellett volna megkérdezni, hogy mi lenne, ha te mással szexelnél, ha már ő nem akar veled, nem pedig titokban b@szanti magad.

"Szerintetek ez mi ?" A házasságotok vége, ahogy én látom.

aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
27%

Nem lehet, hogy olyan viselkedést tanúsítottál, ami libidógyilkos? Például:

Követelőző, nagypofájú, állandóan kritizáló, mindenben a hibát kereső, folyton többet akaró, rendszeresen negatív megjegyzéseket tevő stb. Ezek mind-mind rombolják a vágyat. Gondold át (őszintén!) milyen voltál.

(Valamiért én azt érzem, hogy a férjed egy egészen másik nézőpontot ismertetne erről a történetről...)

aug. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

12es mi az hogy megérdemeljük egymást? Miért érdemelném azt hogy a férjem egy rongynak nézzen aki csak ott van a házban de nem tekint rám feleségeként

Mégis miért érdemelném meg ezt

Mierf erdemelné bárki is

Mielőtt ilyen nagyon ütős mondatokat beböfögsz előtte gondold át van e értelme , puszi

aug. 15. 07:09
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

#16 nem nekem szólt ugyan a kommented, de: nem a szextől lesz valaki feleség/férj. Nyilván része, de ez a "nem tekint rám feleségként" számomra roppant manipulatívnak jön le. Persze, zaklatott vagy, meg sértett, úgy érzed, hogy a nőiességedet ásta alá, te viszont az ő férfiasságát a megcsalással. És mindketten egymást azzal, hogy nem kommunikáltatok korábban. A szexmentességet talán meg lehetett volna oldani egy pár- vagy szexterapeutával, viszont azzal, hogy te tulajdonképpen visszatámadtad a megcsalással, ráadásul 2 férfival, nem kizárt, hogy annyi sérelmet vittél a házasságba, amitől menthetetlen lett. Hiszen ugyanúgy, ahogy te sérültél azért, mert nincs nemiéletetek, ő is sérült, amiért tulajdonképpen elárultad. Ha ő ezek után nem akarja megoldani, rendbehozni a kapcsolatotokat, nem tehetsz semmit. Egy zökkenőn ugyanis ketten kell átjutni egy kapcsolatban, ebben az esetben mint férj és feleség. Ha csak az egyik fél azt mondja, hogy ő nem nyitott erre, akkor nincs mit tenni.

Én azt javaslom, hogy hagyd lenyugodni, reflektálj arra magadban, amit tettél ellene. Remélhetőleg rájössz, hogy nem volt megoldás, amit tettél, és némi megbánást érzel. Ha idáig eljutsz, akkor tudsz vele beszélni, és őszintén bocsánatot kérni. Talán ezután ő is képes lesz belátni, hogy ő is hibázott, és innen már el lehet vinni a megoldás felé a beszélgetést. Legjobb lenne egy mediátorral (pl pszichológus) hármasban beszélgetnetek erről, aki segít a megfelelő irányban tartani a beszélgetést.

aug. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%

Volt szomszédasszonyom szülését is végignézte a férje. Soha többet nem nyúlt hozzá, elváltak.

Nem azt mondom, hogy ez ok, de tenni se nagyon tud ellene a hapsi, ha viszolyog. Vagy hát terápiával lehet tudna tenni, ezt nem tudom.

Téged abszolút nem tekint nőnek és úgy látom magát se férfinak, ha arra hivatkozik, hogy akinek gyereke van, az hova akar már még szexelni...

aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek bajok vannak a fejében. Nem is kicsit...
aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

En nyitott kapcsolatra valtottam.

Mondtam neki ha te nem szexelsz velem akkor megfogom oldani mashogy. Azt mondta nem erdekli. Csinaljak amit akarok.


Hat nekem sem kelett 2x mondani. 😁


Aztan ra 2 evre kidobtam, nem ezekert hanem mert kiderul h meg van 2.4m tarozasa - pont eleg volt nyogni a tobbit mire vege lett jott ez a level! Elegen lett abbol h allandoan lapatolom a szart utana.

aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!