Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Erről mi a véleményetek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? A férjem nem akar sexelni de kiakad ha mással csinálom

Figyelt kérdés

Én és a férjem 6 éve vagyunk házasok

Az elején még nagyon jó volt minden közöttünk, úgyértem sokszor volt sex meg tényleg romantikus volt a kapcsolatunk,heti egyszer minimum volt olyan pillanat amikor sexbe fordul a csók, ölelés stb

3 éve született meg az első gyerek, kistesó meg nincs (majd erre is rátérek) de mióta van gyerek egyszerűen hozzám sem nyúlnak

Nem lettem dagadt, rendszeresen sportoltam terhesség alatt és mikor már lehetett szülés után is. Teljesen visszahoztam az eddigi alakom. Én tényleg nem értem mi a sz@r változott meg. Sokszor már azt vettem észre hogy meg csak még se puszil mikor elmegy itthonról, úgy kell "raszolnom" hogy mivan már nem divat a puszi és akkor visszajön.

Miután gyerekünk lett 1 AZAZ 1 év után szexeltunk először és utoljára, úgy hogy már sem olyan volt mint azelőtt. Azóta mindig bibújik a "feladat" alól és minden hülyeséget kitalál hogy most miért nem akar szexelni

Én ezt nagyon meguntam

Hogy olyannal akarok lenni aki nem akar velem lenni

Ezért nyilván kisteso sincs pedig én nagyon szeretnék, és régen még ő is akart...

Igyhat találtam olyat aki velem akar lenni...

Kb 1 eve sexeltem először egy

másik férfival, aztan egy másikkal több ideig stb

Na erre a férjem rájött (tegnap)

és minden kurvának lehordott meg hogy nem igaz hogy ennyire sexelni akarok, hogy mással csinálom helyette

Mondtam hogy ő nem képes kielégíteni ezért valamit muszaly volt tennem. Ő erre azt mondta hogy ő is kibírja sex nélkül, mostmár nem 18 éves, van gyereke is és már nem kell ilyeneket csinálnia ! Mi a fasz?

Én komolyan nem értem mi a fasz lett vele

Nyilvánvalóan válna , és a gyereket vinné, mert szerinte nem megbízható egy olyan szülő akinek "2 élete van" és félrekúrogat

Ezt ő mondta szó szerint

Szerintetek ez mi ? Én még életemben ilyet nem tapasztaltam



aug. 14. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami mégis történt, ami miatt van ez a változás és kiábrándulás (vagy a szexuális életből, vagy belőled, vagy a kapcsolatból). De ezt nem itt fogják megmondani, ezt együtt kell megbeszélni. De ezt is azelőtt kellett volna, mielőtt ilyen helyzetbe hozod magad. Mert az elhidegülésnek lehet te voltál az áldozata, de a megcsalásnak ő.
aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ohh, én már ezerszer meg egyszer beszéltem vele erről, de ő nem mond semmi értelmeset

De hallotam pl olyat hogy egy pasi elkezdett undorodni a felesegetol amiatt amit a szülésnél látott

Ő is bent vokt

aug. 14. 17:23
 3/20 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretem őt és egyébként jól kijovunk, legjobb barátok vagyunk és ez mindig is így volt, csak közben mégis egy pár akik nem csak olyan dolgokat csinálnak mint a barátok... de most már minden intim kihalt belőle én úgy érzem
aug. 14. 17:25
 4/20 anonim válasza:
100%
Pont ezt akartam én is írni, hogy halottam apás szüles utan teljes elhidegülés lett a házasságból. Vmiért van olyan pasi aki utana már nem ugy tekint a párjára mint előtte.
aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyet sajnos ott kell hagyni,változni nem fog te pedig még fiatal vagy.
aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De ez szerintem annyira alpári dolog

Szültem neki egy gyereket, merthogy nem csak enyém

Kemény munka árán de teljesen viszonoztam magam az előző formára mert tudom hogy ez nagy probléma némelyik pasinak hogy uresti plusz 5 kiló

És tényleg azért mert szerettem és nyilván magam miatt is de azért inkább miatta

És nem tudom mi a kutyafülét tudott látni ott a szülésen amit eddig ne látott volna előtte belőlem

De őszintén erre sosem kérdeztem rá mert túlságosan fájna ha kimondaná komolyan emiatt nem ér hozzám azot

aug. 14. 18:00
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg ugyanezért kerüli ő is a magyarázkodást vagy konfliktust, mert nem akar megbántani. Szeret (és ezért is akadt ki, hogy mással baszatod magad), de attól még valamilyen undora lehet, mert más esetben arról lehet olvasni a férfiaktól, hogy mikor lehet már végre szexelni szülés után.
aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Párterápiát javaslok. Megérné, ha komolyan együtt akartok maradni.
aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

#6 Nagyon magadat hibáztatod! Ez rossz irány. Te mindent megtettél, egy ilyen pasival nem lehet mit kezdeni. Nem tudjuk mi baja van, de ha nem bírja kinyögni, akkor ez van. Felnőtt embertől elvárható lenne, hogy képes legyen kommunikálni a problémáit.


Egyáltalán nem biztos, hogy veled van baja, hiszen mi baja lenne veled. Talán a saját fejében, vagy a saját testével nincs rendben valami.

aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

párterápia szinten

de gyorsan !

aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!