Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem 10 éve hozzám se ér......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem 10 éve hozzám se ér... Gondoltam hogy mással leszek... Ti meg érnétek tenni?

Figyelt kérdés
júl. 25. 21:36
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is ez van pepitában. Itt a szenvedő én vagyok, a férj!
júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
37%

Mi 14 éve vagyunk együtt. Nem tenném meg, mert az én értékrendembe ez nem fér bele. Van gerincem. Megpróbálnám megbeszélni vele ha ilyen probléma lenne, és ha nincs megoldás akkor elválnék.

Pl 60 évesen valószínű mmár nem érdekelne annyira😂, de 38 évesen fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy szex nélkül, kielégítetlenül savanyodjak.

Minek mentél hozzá egy aszexuális faszihoz?

júl. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Rég hagytam volna a fenébe.
júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Összeköt a gyerek, vagy a közös hitel?

Az utobbi idöben mi törtent köztetek? Miert nem mersz lepni? Jobb a biztos, megszokott, mint a bizonytalan? Rengeteg kerdes merül fel.

A megcsalast nem tamogatom. Inkabb egy öszinte beszelgetes, megha nehez is belekezdeni.

júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
70%
Inkább menjetek szét, de nem menj le erre a szintre.
júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
50%
Ha 10 évig próbáltál vele erről beszélni és nem hajlandó még beszélgetni sem, akkor vagy belenyugszol és keresel más örömforrást, vagy megteszed és keresel valakit. Igazából nem ítélnélek el, ha a másodikat választod. Ez azért nem normális, hogy nem akar a problémákról beszélni.
júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
50%
Aztán szétmennek, irány a lejtő. Parasztokkal dugjon akik csak a szexre hajtanak? Egy ultra primitív egoista társadalomban csak úgy tolonganak a szuper férfiak és a nők. Vagy marad a magány?
júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
58%
Válj el vagy tarts szeretőt
júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Túl kevés az infó, hogy érdemi választ adhassunk..
júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
0%

Ja! Ott van a viszony.hu, olyan ügyeletes kanokkal amilyenekről egy nő csak álmodhat. Az igaz hogy az ott lévő nők azon a 15-20 pasin osztoznak, de valamit valamiért!


Ellenben dugásra kapsz egy top-top-top kategóriás 30-40-es felsőkategóriás férfit, tökéletes testtel, arccal, egzisztenciával. Oké, ő is a felesége meg a két tucat nő mellől jön. Óriási farok, több órás orgia egy minimum 4*-os hotelben. Vagy maradsz a férjed mellett. Ha ügyes vagy, találhatsz olyan pasit is, aki pénzel. Heti 150-200EFt a jelenlegi tarifa a nőknél.

júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!