Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez most "megcsalásnak" számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most "megcsalásnak" számít vagy ez most mi?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük hogy megpróbáljuk a párkapcsolatot mert nagyon szeretjük egymást és úgy érezzük ez szerelem is lehet(és egyben távkapcsolat)

De azt vettem észre hogy több nővel is flörtöl. Az egyiket meghívta egy partira és fotózkodtak amit mindenhova most fel tett. Ez még annyira nem is zavarna. De az hogy egy olyan szerelmes dalt tesz a kép alá amit nekem mutatott az már igen.


Szerintetek most mi ez az egész? Most akkor szeret és velem akar lenni vagy csak egy tartalék vagyok?


júl. 10. 00:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy nagyon szeretitek egymást, mikor kapcsolatban sem vagytok? Ez vicces.

A srác más lányok után is érdeklődik. Az, hogy állítólag téged szeret, de más lányokkal megy bulizni és szerelmes dalos képet tesz ki, az egyértelműen azt jelenti, hogy nem csak te vagy a képben, hanem más(ok) is.

Felejtsd el.

júl. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

1 - Azt írja kérdező, hogy megbeszélték, hogy megpróbálják a párkapcsolatot, szóval szerintem kapcsolatban vannak.

Amit utána írtál, azzal 100%-ig egyetértek.

júl. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem ugy van hogy megbeszélték és akkor abban is vannak. Ez szerintem se kapcsolat.
júl. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Nagyon szeretitek egymást, de más nőkkel flörtöl? Mindezt nem is titkolja? Szerintem rosszul fogalmaztad a kérdést, te nagyon szereted.. ő viszont nem. Az alap tiszteletet sem adja meg a kapcsolat elején. Így egy távkapcsolat sose fog müködni.
júl. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta neked, amit hallani akartál. De nem így történt. Te csak tartalék vagy, ha esetleg helyben nem jön össze dugópartner.

Tedd ki a pasit, ennél többet érdemelsz.

júl. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Nem a megcsalás a jó szó erre, hanem a tiszteletlenség. Nem szeret téged, csak talonban tart.
júl. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De ki venne komolyan egy online vagy egy fá távkapcsot plane ismerkedesnel? Alapbol vicc az egész.
júl. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit láttál az egyértelmű volt és nincs mit magyarázni rajta!

Ti távkapcsolatban vagytok, ő meg vígan éli az életét és másnak is csapja a szelet. Jobb, hogy most derült ki. Az ő részéről ez nem komoly.

júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nyíltan másokkal is fotozkodik, flörtöl, akkor szerintem nem ugyanazt jelenti nektek a kapcsolat. Szerintem ő ezt úgy értette, hogy mivel táv”kapcsolat”, ezért amikor tudtok találkozni akkor D.gni akar veled. Ne haragudj hogy ezt mondom, de ha legalább lenne benne annyi, hogy eltitkolja vagy rosszul érezze magát miatta, akkor érezné a kapcsolat súlyát. Benne sem ez, sem a monogámia nem jelenik meg, szóval szerintem offold ki aztán bulizgasson csajozgasson kedvére, te meg keress a közeledben olyat, akivel kölcsönösen csak egymást akarjátok.
júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Tiszteletlen vagy féltékennyé akar tenni. Lehet szeret, de ne add ennyire alá.
júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!