Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindkettő feleségem ugyanazzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkettő feleségem ugyanazzal a nővel csaltam meg, ez nem akkora bűn , mintha más-más csajok lettek volna?

Figyelt kérdés
jún. 26. 19:36
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
83%
Úgy gondolod, h a megcsalàsnak vannak fokozatai?
jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem azzal vagy, aki igazán tetszik?
jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

1

Szerintem amúgy van, viccen kívül. Pl rokonnal / baráttal szerintem súlyosabb árulás, mint egy kósza dugás egy mámoros buliban.


Persze mindkettő szakító ok, de azért az első szerintem jobban megviseli a megcsalt félt.

jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az az egy akivel csaltad mind a kettőt akkor miért nem az az egy van akivel csaltad? Hogy jönnek a feleségek a képbe? Te is egy igazán eszes csávó lehetsz.
jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor a barátnődet csaltad meg két házassággal
jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De, elég nagy bűn! Miért nem vagy azzal együtt akivel megcsaltad mindkét nőt? És miért nem tudsz magadon uralkodni? És miért veszel el valakit, ha amúgy úgyis megcsalod? Hitegesd csak magad.
jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem azerdekelne h a 3 közül kit szerettél igazán? Miért nem a szeretoddel jöttél össze? Szerintem is a szeretőt csaltad a 2 feleseggel
jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, tökre elfogadható 😒 Ja, nem!
tegnapelőtt 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hàzas nő a szeretőm.
tegnapelőtt 09:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Magyarán mondva te osszejonel vele ha nem lenne házas. Csak gondolom ő nem akar valni
tegnapelőtt 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!