Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Teljesen feltekeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen feltekeny vagyok a kollegamra. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam ( nő ) akivel volt egy időben köztünk több. Nem voltunk együtt, amolyan kavarás. Sosem teljesedett ki. Megbeszéltük, hogy nem lesz több. Azóta ez elkezdett egyre inkább halványodni, azonban amikor más férfiakkal beszélget, féltékeny leszek. Ezzel az őrületbe kergetem. Sokszor van, hogy látja rajtam mindenki, hogy feszülök, vagy van, hogy megyek át hozzá és ott van valaki akkor ideges leszek. Másik munkahelyet keresek ez miatt, konkrétan már beleőrülök de az okát nem értem. Nem is vagyunk már igazán jó viszonyban, mindig csak vitatkozunk.


Mindent árgus szemekkel nézek, akárkiről feltételezem, hogy közük van egymáshoz.


Pl legutóbb is benyitottam, bent ült egy férfi, aki rögtön ki is ment. Aztán beszélgettünk, kicsit leültem, majd visszatért ugyanaz a férfi egy hülye kérdéssel, aminek semmi értelme nem volt. Gondolom azt nézte, hogy ott vagyok-e még.


Ami ilyenkor zavar az inkább az, hogy hülyének néznek. Mikor említem a nőnek ezt, akkor rögtön vita, hogy hagyjam már, nem úgy van. Közben szerintem baromi átlátszó. Valójában közöm sincs hozzá.


Miert vagyok ilyen ? Miért idegesít az, amihhez semmi közöm?


jún. 26. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Mert attól, hogy nincs közöd hozzá "hivatalosan", szereted ezt a nőt.Nem mondom, hogy életed nagy szerelme, de érzel iránta valamit.

Teljesen természetes dolog ilyenkor féltékenységet érezni.

jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Már úgy féltékeny vagy hogy össze sem jöttetek 🤦 Toxic. Milyen lehetsz akkor kapcsolatban?
jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Egy rakat ilyen ember van. Nalunk is van ilyen pali hogy nem akarok vele osszejonni de zavarja ha más kollegapasikkal beszélek es megy a mobbing is ellenem ez miatt.

Ezen felul a főnök is ilyen ő meg nő létére ha csak a wc re is megyek ki, már kezdi hol voltam mit csinaltam, semmiféle szunetre se akar kiengedni.

Én másik munkahelyet keresek jelenleg elegem van a sérültekbol hogy mindegyik rajtam vezeti le a náecizmusát a nem nézhetek senkire nem mehetek sehova nem csinalhatok semmit nem állhatok szoba senkivel szindromat. Bakker levegot venni jogom van?

jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
72%
Gondolom semmi birtoklàsmània nincs a hàttérben. Anyàdék szerettek, teljes, nem bàntalmazó csalàdban nőttél fel, apàd sokat foglalkozott veled.
jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

"Gondolom semmi birtoklàsmània nincs a hàttérben. Anyàdék szerettek, teljes, nem bàntalmazó csalàdban nőttél fel, apàd sokat foglalkozott veled."

Miért érzek iróniát a szavaidban? :D

jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, szerinted miért mondják, hogy házinyúlra nem lövünk? A munkahelyi kapcsolat tabu, ha te kavargatsz a melóhelyen, akkor ez a vége. Beleszerettél a nőbe, csak nem akarod beismerni magadnak, mert biztosan te vagy a nagy macsó, akivel ez nem eshet meg.

Foglald el magad valamivel, pl. játssz azzal, amivel egyidős vagy és levezeted vele a feszkót!

jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Ez most tudom nem segít, de nálam hasonló a szitu, csak én nő vagyok. Egyszer megkérdezte, hogy megiszunk-e valamit, de annyira zavarba jöttem, hogy nem tudtam válaszolni. Végülis többet nem kérdezett.😕

Meg később el is kezdünk távolodni egymástól.

Én is kombinálok amúgy vele kapcsolatban. Nyilván zavar, hogy ő továbblépett, én meg nem.

jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én akivel zavarban vagyok azzal úgy nem is erőltetem. Mikor bejön hozzám az egyik pasi viccelődik flörtölünk ugyan, de átmegyek "cincogóba" valamiért, 2 ertelmes mondatom nincs, hát én amig ez megy, örülök is, hogy nem hív el sehova amig munkahelyen se tudok vele értelmes lenni🤣
jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Végülis többet nem kérdezett.😕"

Megiszunk valamit?

jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!