Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet az oka annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha valaki folyamatosan csalja a párjait ( mindig ilyen volt) és az új nők is csak pár alkalommal kellenek neki? Utána szépen leépíti őket és vált? Emellett kívülről ragyogó családapa, jó munkatárs?

Figyelt kérdés
Pár alkalom után már nem érdekes számára a nő….max mint haver.

jún. 23. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyet ismertem. Képtelen egy emberhez ragaszkodni, saját magán kívűl senkit nem szeret!
jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűségre, elköteleződni nem képes. Ennyi.
jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy nem képes elköteleződésre…. De hogy pár alkalom után megunja a szexet is az új nőkkel?
jún. 23. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen, hogy rá un minden új pinára is. És nem kapcsolatot keres bennük, az már van otthon.
jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kollegám is ilyen pasi

Van családja de Vadász ösztönből minden nőt megdug… jó a dumája amíg nem jó pasi…

Én meg normális pasiként nem találok

Normális nőt…


47 F

jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért rázza le a nőket, mert "terhes" neki a kapcsolatfenntartás velük. Félti a kapcsolatát. A nők hamar szerelembe esnek, érzelmeket táplálnak és olyankor "levakarhatatlanok", kiszámíthatatlanok. Képesek borítani mindent ha beleszeretnek valakibe.


Szóval nem az van, hogy megunja a szexet 1-2 alkalom után. Persze az is lehet, hogy szimplán nem volt jó a szex a szeretővel. Akkor meg minek folytassa tovább?

jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!