Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet és azóta minden lépésemet figyeli, semmit nem csinálhatok az engedélye nélkül. Ez természetes ilyenkor vagy ez már egy bosszú inkább?

Figyelt kérdés

Egyszer csaltam meg egy alkalmi kalanddal, nem volt szép dolog de megbántam. Kidobott, egy hónapig nem állt szóba velem, folyamatosan bocsánatot kértem, mindennel próbáltam kiengesztelni, végül megbocsátott, de feltételekkel.

A mobilomat, üzeneteimet kb minden nap átnézi, nőkkel nem nagyon beszélgethetek, és a telefonomon be kellett állítani, hogy folyamatosan lássa, hogy hol vagyok. Ha véletlen nem a munkahelyemre vezető úton vagyok, egyből hív és kérdezi hogy mit csinálok. Szórakozóhelyre, haverokkal nem mehetek nélküle csak nagyon ritkán, és akkor is pontos időben kell hazaérnem és időnként felhív hogy ellenőrizze hol vagyok, a munkahelyen is rendszeresen felhív. Mivel szerinte a félrelépés legfőbb oka az alkohol, ha nélküle megyek el sörözni, nem ihatok csak max 1-2 sört, mivel ezt nem tartottam be párszor, azóta közös Revolutot használunk, és egyből értesítést kap ha fizetek, kp meg nem lehet nálam.

Újabban már ezeket a kimenőt is már bizonyos feltételekhez köti, ezt-meg-azt csináljam meg és csak akkor mehetek haverokkal sörözni, egész héten ha egyszer is megmérgesítem valamivel, akkor nem mehetek.

Már 3 hónapja ennek és őszintén szólva kezdek belefáradni, amikor felhoztam neki akkor kiakadt h én most még a bocsánatkérés fázisban vagyok, még jó sok időek kell eltelnie hogy visszanyerjem a bizalmát, addig ne is álmodjak nagyobb szabadságról. Ráadásul ha véletlen felhozom neki hogy egy-két dolog amit követel tőlem, nem fair, akkor csak még rámenősebb, hisztisebb és szigorúbb lesz mindenben, úgyhogy nem is igazán tudok erről beszélni vele.

Hogyan tovább szerintetek, van esély hogy ez változni fog vagy csak rosszabb lesz? Vagy fogadjam el h félreléptem és ezért még jó ideig szívás lesz az életem?


jún. 2. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Ez már betegesebb szint, mint a megcsalás. Nyipván egy megcsalás után nem folytatódhat úgy egy kapcsolat, mint előtte, de nem is bocsánatkérési fázis amivel meg lehetboldani. Akinek a bizalma rendült meg bennekld, annak a bizalmát kell helyreállítani. A totális kontrollnak viszont nincs köze a bizalom visszanyeréséhez. Ide közös programok kellenének, minőségi együttöltött idő, és érdemi beszélgetések.


Tehát az, hogy mindenféle feltételeket szab, korlátok közé szorít... nem, ez nálam nem út a bizalom helyreállítására. Attól, ha neked rosszat tesz, nem lesz jobb a viszony köztetek.


De amúgy persge, menthető a kapcsolat, érdemes próbálkozni. Nyilván az jó jel, hogy nyitott volt arra, hogy maradjatok egy pár. Jó jel, ha őszintén szégyenled amit tettél. De persze, alapjaiban lett megrengetve a kapcsolatotok, ez sok idő... nem is merül feledésbe.


Én lehet, hogy kérném szakember segítségét. Nagyon nem tartom célravezetőnek a most kialakult helyzetet.

jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolat megdöglött, teljesen értelmetlen volt visszakönyörögnöd magadat.
jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteg dolog. Itt már nincs bizalom, ez nem is kapcsolat. Hiba volt visszakönyörögnöd magad. Lépj le.
jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál ? Megölted a bizalmát.,de a nő is hibás,hogy vissza fogadott. Engedjétek el egymást.
jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bohóc vagy. Szerinted nem?
jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű mérgező kapcsolat. Had ne írjam le mire gondoltam igazából..
jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Lúzer. Papucs.
jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engedd el….
jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na ezert nem kell megbocsatani a megcsalast. Megrendult a bizalma feled, hiaba kertel bocsanatot, jova nem tudod tenni. A tuske benne marad. Ennek igy viszont semmi ertelme, szakitsatok. Te meg probalj meg nem felrekurni a kovetkezo kapcsolatodban, hogy ne ismetlodjon meg ugyanez.
jún. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Annyira nevetséges amit leírtál, hogy kíváncsi lennék pl. mennyit és hogyan, milyen átéléssel szexeltek azóta... 🤣

Vajon szex közben is megy az elszámoltatás? 🤣

jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!