Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a férj kimegy Svájcba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj kimegy Svájcba dolgozni,mennyire valószínű hogy meg fogja csalni a feleségét?

Figyelt kérdés
Sosem ment félre 10 év alatt és hűségesnek mondható,viszont nagy a szexuális étvágya.Bízom benne ,de lehet,hogy aggódom kéne?
jún. 1. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Inkább élnék együtt szegényen, mint ilyen távolságot bevállalni. Megcsalástól függetlenül. Bár amikor én költöztem külföldre, eléggé azt tapasztaltam, hogy az otthon hagyott házastárs hamar feledésbe tud merülni. Mi magyarok hamar egymásra találtunk (jöttem egy csapat nővel, pár nap múlva megismertünk egy csapat férfit).
jún. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ha a férj kimegy Svájcba dolgozni, mennyire valószínű hogy meg fogja csalni a feleségét?"

Erre mondja mindig a szomszédasszonyom, hogy "nem kopik, csak edződik"...

jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem megy ki Svájcba, akkoris!

Te láttál valahol hűséges férfit?

Ők érzések nélkül dugnak, mint a kutyák.

Nem olyan intelligensek hogy esetleg csomót kössenek a farkukra (képletesen).

Ők csak elvárják a hűséget, de nem tudják hozni!

jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!