Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyennel találkozott már valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyennel találkozott már valaki?

Figyelt kérdés

Már régóta gyanakszom páromra. Ma találtam valami gyanúsat "végre" Messages azaz üzenetekbe (nem Messanger!!) ha megnyitom ott van valamin"unknow"majd hirtelen eltűnik a kijelzőről.

Ez mi lehet? Valaki tudja?


2023. ápr. 8. 19:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
34%
9: szegény áldozat megcsaló
2023. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
56%
Unknow? Én tudom, ki az. Nagy ribi, engem is majdnem elcsábított.
2023. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

#8

Tehát lebuktatod, hisztikézel egy sort, aztán lesz egy békülős szex, és minden megy tovább. Ő ugyanúgy meg fog csalni, te meg elnézed, mert van gyerek. De jól esik a lelkednek, ha tudsz egy jó nagy cirkuszt csinálni.

Végül is az is egy megoldás, ha kivárod, amíg ő szakít.

2023. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
13: ez csak a te életed.
2023. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem, de ha szerinted megcsal, vagy lesz rá bizonyíték másfajta, akkor inkább hagyd el.
2023. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Jézusom mennyi beteg van itt. Biztos ez volt az utolsó hogy ide kérdést kiirok 😄 igazából senki nem válaszolt érdemben a kérdésemre.
2023. ápr. 8. 20:14
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
Rá szántuk az időt, hogy foglalkozzunk a nyomoroddal. Te meg bú.nkó vagy, mert nem lett kielégítve az elvárásod . Többet árulták el magadról az utolsó beszólással, mint gondolod. Most már sajnálom a férjed, gyerekeid. Kitartást neki.
2023. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Te írtad ki a kérdést, hogy vajon megcsal-e, de ha nem hagyod el, akkor mi értelme van megkerdezni? Nem értem komolyan.
2023. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem gyanús....
2023. ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek junk sms vagyis spam üzenet,olyan mint egy levélszemét.Szokott ilyet küldeni szolgáltató és az androidos renszer unknow sender-nek tituálja.Ne képzelj bele többet.
2023. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!