Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Srácok! Megcsalnátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Megcsalnátok a párotokat Scarlett Johanssonnal vagy Gal Gadottal?

Figyelt kérdés
Csak őszintén, úgyis anonim.

2022. máj. 31. 14:23
A kérdező szavazást indított:
igen, bármelyikkel
csak Scarlett Johanssonnal
csak Gal Gadottal
egyikükkel sem
39 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Senkivel sem csalnám meg a páromat.
2022. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Bármilyen jól nézhet ki valaki, abból a szempontból semmit nem változtat a tényen, hogy utána nem tudnék a párom szemébe nézni. De késztetést sem érzek rá, hogy megcsaljam, mert szeretem.
2022. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Mi ez a provokatív, antiszemita kérdés? Ha nem az utóbbit választjuk, akkor nácik vagyunk?
2022. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Útszéliekkel is meg szokták csalni a párjukat...Szerinted?
2022. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Ha ilyen szintű nőim lehetnének, akkor az épp aktuális nőm is ezen a szinten lenne, tehát nem lenne rá szükségem, hogy megcsaljam csak azért, mert ez a 2 megjelent a képben. Ezer másik ilyen is képben lenne, ha ilyen magas szinten lennék külsőre.
2022. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Scarlett sajnos túl idős nekem, Gal meg minden porcikájával taszít engem.
2022. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj, hogy utána egy akkora feregnek tartanám magam, és olyan szarul érezném magam, hogy pontosan tudnám előre, hogy nem éri meg.

Inkább az asszonnyal nyomhatnának nekem egy kis műsort.

2022. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Jajj a sok álszent papucsállatka… én biztosan mindkettővel bármikor
2022. jún. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Én nem egy képen látható valakit kívánok meg, hanem azt akin látszik és érezteti velem, hogy ő is kíván engem.

Teljesen külön van nálam, kit kívánok meg és kikre mondom, hogy szépek, vagy jó nők. Ezek lehet csak megszólalásig szépek :-), már aki érti :-)

2022. jún. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Egyik se olyan jó nő 😅 csak hírességek.
2022. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!