Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok, megváltozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megváltozhat egy férfi, aki többször megcsalta a párját?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt megismertem a fiút, akivel rövid ismerkedés után lefeküdtem. A fiú nekem az első volt, hitegetett hogy fontos vagyok neki, így folytattam a viszonyt, amiről senki nem tudhatott. Amikor kiderült hogy van barátnője, és a barátnő is megtudta hogy mi van köztünk utána is hívogatott. Egyszer utoljára beadtam a derekam majd mondtam hogy nekem ez nem megy és hogy megismerkedtem valakivel. Nehezen de sikerült leràznom. Pár napja tudtam meg hogy hamarosan egybekelnek azzal a lánnyal akit velem csalt meg. Mit gondoltok erről? Véglegesen megváltozhat egy ilyen ember vagy csak megtanulja jól leplezni a dolgot? Voltatok hasonló helyzetben?

2022. ápr. 25. 03:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem változik az ilyen ember szegény leendő feleségét csak sajnálni tudom.
2022. ápr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha a barátnő is megtudta, mégis egybekeltek... akkor sok szerencsét neki.
2022. ápr. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Majd 40 évesen amokor megállapodik
2022. ápr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem voltam ugyan hasonló helyzetben, de a vér nem válik vízzé. Legalábbis nem úgy néz ki a dolog. Az az elszomorító, hogy emberünk képtelen következetesen kitartani a párja mellett.
2022. ápr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nevetséges az egész sztori.


Én a helyedben a sajàt életemmel foglalkoznék, nem egy volt dugópajtiéval.


Sok sikert, sok locsolót!

2022. ápr. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valóban nevetséges a sztori, és sok boldogságot kívánok nekik, mert úgy tűnik zsàk a foltját megtalàlta. Az én elméletem szerint manipulálja a csajt, aki annyira naiv hogy hisz neki (de az is lehet tévedek). Nekem úgymond a sötét oldalát mutatta a fiú mivel eléggé agresszív volt néha és lekezelő, na meg önző is, ezért nem jön hogy higgyem, hogy ennyire megváltozott mert láttam azt az oldalát amit másoknak nem mutatott.
2022. ápr. 26. 00:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolkodsz. Engem végig megcsalt a barátom, most már férjem. De az esküvő után, és főleg mióta megszületett a babánk már nem tenne ilyet. Előtte emgtehtte, mert kellett neki, aztán hozott egy döntést, engem választott, összeházasodtunk. Most 3 hónapos a kisbabánk és sosem csalna már meg. :D
2022. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!