Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kell valami rosszra gondolnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell valami rosszra gondolnom?

Figyelt kérdés
Férjem elment egy hétre a haverokkal síelni. Persze vannak ott mindenféle kikapós csajok is. Mielőtt elment, teljes tatarozás:fodrász, intim szőrtelenítés,új cuccok. Itthon meg nyúlott ruha, szakadt külső, fizikai munka után mosdatlanul ágyba bújás.
2022. jan. 24. 08:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

Incel skálán 1/10

Nagyon béna kamunős trollkodás.

Kikapós csajok, intim szőrtelenítés, majd bután picsogva: kell rosszra gondolnom?

Nincsenek olyan buta nők mint aminek be akartok állítani minket.

2022. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#21 azt gondolsz, amit akarsz. Mindenki magából indul ki
2022. jan. 27. 20:20
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem lekötözni kell,hanem értelmes felnőtt ember módjára közölni vele,hogy drágám, mivel én nem tudok veled menni és én magam sem tartok

egyhetes kiruccanásokat barinőkkel,így innentől te is fejezd be,

ha fontos vagyok neked.

Ennyi.Aztán ha sivalkodik,akkor lapát,ez nem kölcsönös kapcsolat,

hanem egyoldalú.Semmi értelme számodra egy ilyen önző palival lenned.

2022. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!