Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/nők előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők előfordult már veletek ilyen egy buliban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előfordult már veletek olyan, hogy párotok van, de egy buliban ahova a barátnőitekkel mentetek voltak kisebb-nagyobb dolgok más férfival/férfiakkal, csupán szórakozás szempontjából, csak azon az estén, nem cseréltetek telefonszámot/instát sem. Nem feltétlenül félrekúrásra vagy akár "csak" csókra gondolok, hanem hogy odajönnek hozzátok flörtöltök, picit táncikáltok megfogja a derekatok esetleg feneketeket. Egy ilyen buliban mi az a határ ameddig elmentek más férfival?


A férfiakat meg kérdezném, hogy nekik pedig mi az a határ amit még elvisel, ha a barátnője csinál/csinált.



2021. szept. 19. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem, sose csináltam semmit. Ritkán járok ilyen bulikba, mert számomra két óra után már unalmasak és nem is vonz ez a világ, de mindig bepróbálkoznak. A többség azonnal felfogja és továbbáll, aki nem, azt simán otthagyom vagy odébb lököm, ha nagyon "agresszívan" próbálkozik.
2021. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem neked sem tetszene, ha a pasid ittasan más nők seg.gét fogdosná netán meg is hívná őket pár kör felesre csak azért, hogy kaphatóbbak legyenek.
2021. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem volt ilyen. Buliban, ha táncoltam is más férfival páromon kívül, azok haverok voltak, és nem kettesben táncoltunk, hanem csapatosan. Nem fogdostak, nem flörtöltünk, csak mint haverok, barátok szórakoztunk. Nem is tartanám a fenti dolgokat elfogadhatónak.
2021. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam "picit táncikálni", főleg nem a taperolást engedni idegenektől, ha van pasim, ha nincs. Ne haragudj de a stílus ahogy leírtad ezt a táncikálást meg fogdosást, olyan nyálkásan undorító, rögtön egy csúnya nyomit láttam a lelki szemeimmel ahogy kiéhezve próbál tipitapidínózni a félhomályban. Bocsi de tényleg ezt váltotta ki belőlem az irományod elolvasása.
2021. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Ha megfogják a fenekét az már nem tetszik.Amúgy úgyis azt mond amit akar,ha kettesben mennek a barátnőjével,ha megkrták is nem tőlük fogom megtudni

Férfi

2021. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Buliban nem szokott ilyesmi előfordulni.

Én inkább a munkahelyemen használom ki a képességeimet.

A munkatársaim 80%a férfi.

Orálisan már mindegyiket lerántottam. A főnökömet szinte hetente, úgyhogy a férjem elis csodálkozott a múltkor, hogy a fizetésem 1 év alatt a duplájára nőtt. 🤷🙄

2021. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!