Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előfordult már veled olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled olyan, hogy a partnered veled csalta a párját úgy, hogy nem tudtál róla?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Volt egy egyéjszakásom úgy, hogy nem tudtam, hogy nős az a patkány. De csak egy alkalom volt szerencsére.
2021. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Eddig engem akárhány ffivel hozott össze a sors, aki félreakart is járni, már az ismerkedés elején abszolut levágós, hogy van vkijük hiaba hazudnak.


Nem tesznek bele apait anyait az ismerkedesbe, félvállrol kezelnek, hanyagolnak, es a legfobb NEM fontos nekik a szex sem csak úgy jolesne de ha nem, hát nem.


Ellenben egy egyedulállo ffi aki nincs nővel ég es fold hozzáállásban egy nőhöz.


Engem eddig olyan vert csak át aki a gyerekeit tagadta le...(elvált)

A kapcsolatban mikor már totális volt a szerelem derult csak ki, (mivel el se hozza őket soha es lesz.rja az egész családot), amikor elvitt hozzájuk mert az exével az ingatlan ugyeket le kellett beszélnie.


Na akkor feheredtem le. Meg akadtam ki azon is hogy a gyerekek ugy oruonek az apjuknak, mert szinte SOHA nem latják. Hogy igy lesz.rni a kolykoket, hat ez is fura volt.


Kerdeztem miert hazudott.

Egymondatban elmondta hogy mert ha elmondja akkor nem jövök össze vele. Ennyire egyszerű.

2021. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
*örülnek
2021. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt, hogy találkoztam egy nővel. Jó is volt minden. Egyszer haza akartam vinni és mondta a címet. Nekem úgy rémlet, hogy nem itt lakik, de elvittem. Odaérünk, majd közli velem, hogy ő úgy gondolta, hogy mégis a férje mellett marad, aki azon a címen lakik. Leírhatatlan volt a döbbenetem.
2021. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Randizgattam egy férfival, és az a féreg csak akkor mondta el, hogy van egy élettársa, akivel együtt él, amikor már kézenfogva járkáltunk a városban..
2021. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 évig voltunk együtt, az utolsó egy évben volt neki mégegy barátnője. Úgy bukott le a lány előtt, hogy kényszerítettem, hogy tegyen ki velem a közösségi oldalra egy közös Képet. Ekkor dobbantotta a lány, én meg utána.
2021. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Több hónappal később derült csak ki, hogy párja van. Egyedülállónak adta ki magát, komoly kapcsolat reményében ismerkedtünk. Később kibökte, hogy együtt lakik az exével, de az ég világon nincs már semmi köztük, csak a testvéri szeretet és már az idejét se tudja mikor voltak együtt és totál külön vannak és ebben 100% megbízhatok. Később kiderült, hogy házasok és az is, hogy együtt szoktak mégis lenni...
2021. aug. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt olyan. :-/
2021. aug. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!