Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki gumival szexel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki gumival szexel az nem történik megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Minden rosszlány igy nyomja akinek van párja és sok ilyen csajjal beszéltem az oldalon,ez szerintük nem megcsalás hissz nemi szervetek nem is érintkezik ahogy a párkapcsolatba szokott..
2021. jún. 10. 11:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Igazolasert jöttél hogy félre dugjal de nem jött össze.
2021. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
86%

#20 XD Én meg szűz vagyok. Mindjárt el is újságolom a férjemnek.


Amúgy, ha gumiban csinálják csak és lyukas a gumi, akkor ha a csaj terhes lesz, mehet az egyházhoz, hogy ő a következő "szűz Mária"? Vagy ha lyukas a gumi, akkor már megcsalás? Az megcsalásnak számít, ha lyukas a gumi, de nem derül ki? És az milyen már, hogy azt hitted nem csalod meg a barátnőd, de lyukas volt a gumi és két hónap múlva derül ki, hogy véletlenül mégis XDXD

2021. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező privátban anyáz szóval kérdés jelentve, remélem törölnek te ostoba.
2021. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lehet azért nem írt mert már korábban letiltottam:D
2021. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Ó ez most nagyon jólesett! Megtudhattam hogy milyen szentéletű asszony vagyok, 41 évesen csak 5 férfi volt az életemben 😇😇 Eddig mindig olyan csúnyán beszéltek rólam ezek az itteni jóképességűek ha leírtam hogy volt jó néhány szexkapcsolatom. De akkor minden rendben van, azok nem is számítanak.

15-re: árad belőled a frusztráltság amiatt hogy még soha nem voltál nőben, se így, se úgy 😂

2021. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem anyázott :((( de akkor nem csak nekem prédikált privátban
2021. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én is csatlakoznék, nekem is írt, és osztotta az észt, anyázás nélkül.
2021. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Leirta privátban ugyanazt a hülyeséget a gumis szexről mint itt. Aztán azt válaszoltam hogy azok a lányok akik nem éreznek semmit gumiban szét lehetnek bszva mert normális nő úgy is érzi. Erre jött ez a diplomatikus válasz. Lehet hogy a kérdező a női fél aki gumival dug félre és most fel akarja menteni magát. Vagy csak egy kis unatkozó hulyegyerek.
2021. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Életében nem látott még nőt, és nem szexelt, olyan korlátolt, mint egy lépcsőház, vagy egy butuska kamasz.
2021. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is megcsalás, ha masokat fogdos pl. Ez is az lenne..
2021. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!