Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem a férjeteket / felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem a férjeteket / feleségeteket szeretitek, - hanem egy 3. személyt- és a párotok észreveszi ezt és szóvá is teszi, akkor mit tesztek, hogy élitek meg ezt?

Figyelt kérdés
Mire gondoltok? Megpróbáljátok lezárni az eltitkolt érzelmeket?
2021. máj. 17. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Én voltam így, csak sima kapcsolatban. Próbáltam magamnak is bebeszélni, hogy nem a harmadikat szeretem(igazából nem is szerettem egyiket sem), így nem éreztem hazugságnak. Azt bevallottam, hogy kedvelem, de igyekeztem hinni is, hogy semmi több.(nő vagyok)
2021. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ez volt, akkor tagadtam még magam előtt is. Később már bevallottam , de csak magamnak. Még mindig a harmadikat szeretem több éve. Viszont már könnyebb titkolni.
2021. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom balhézott. Látta rajtam, nem tudtam titkolni. Akkor teljesen befordultam, nem tudtam mit tegyek.
2021. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

2-3 hogy éltétek meg? Hogy titkoljátok? Ilyenkor színészkedtek?

Belül ez nem emészt fel?


Kívülállók nem is látják?

Miért nem váltok?

2021. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Én előbb észrevette rajta, hogy ő szerelmes, mint ahogy ő felfogta volna a helyzetett. Mivel itt megcsalás (még) nem történt, ezért szembesítettem vele a gyanúmat. Végül 3-asban meg tudtuk beszélni a dolgokat, és elengedtem a kapcsolatot.
2021. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!