Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik, hogy a szeretőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a szeretőd lesz/lett az igazi?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 18:35
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
És hány évig voltál úgy hogy szeretőd lett és próbáltál otthon mégis rendbehozni dolgokat?
2021. máj. 17. 20:19
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 év után váltam, fél év sem telt el a szeretőmmel való megismerkedés óta, amikor otthon elmondtam, hogy mi a helyzet. Előtte hiába próbáltuk rendbehozni, nem volt változás igazából egyikünk részéről sem, csak a megszokás, két-három havonta egy kötelező szex, és ennyi. Nekem nem hiányzik a régi életemből semmi, ilyenek hogy kaja meg ágy nem is gondolok, az új életemben is kialakítottam ezeket, és megvan mellette a szerelem, a boldogság. Nem lett volna értelme a langyosban maradni, ezt az exem is tudja, ő is belátta, hogy csak élünk egymás mellett a megszokásban. Szóval igen, létezik, hogy a szerető az igazi, nekem az, ezt biztosan tudom.
2021. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2021. máj. 18. 14:13
 34/41 anonim ***** válasza:
76%
Létezhet. Nálunk már megtette az első lépést, hogy eldönti, velem akar lenni és bevállalta, hogy hétvégi apuka lesz, bár ezt otthon még nem közölte, de a kislánya érzi, hogy otthon nem klappol minden. Sorozatos veszekedések (fültanúka is voltam párnak), szóval az tény, hogy nem működött otthon, aminek kellett volna. Végül én adtam be az unalmast, hogy nem bír mozdulni, több mint 3 évem ment rá a dologra. Kár, mert lehetett volna belőle igazi. Azóta semmit sem tudok róla, majd egy év telt el.
2021. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
34 3 évig szerettétek egymást? És most nem hallottál róla egy éve? De akkor mit vállalt be? Most nemértem. Szét mentek?
2021. máj. 18. 16:56
 36/41 anonim ***** válasza:
62%
Blokkoltam minden közösségi felületről, így tartottam jónak. Lehet lépett volna, de annyira lassan haladt a folyamat, hogy kezdtem azt érezni, hogy csak az időt húzza, így véget vetettem inkább a dolognak. Nem tudom, hogy azóta együtt van-e még a feleségével, bár szerintem ha igen, jobb biztosan nem lett a kapcsolatuk.
2021. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
62%
Nekem mondta csak azt, hogy eldöntötte lép, de otthon nem közölte a feleségével, hogy elhagyja másért.
2021. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
36 Van olyan házasság, ami megcsalás után jobb lesz? 🤔
2021. máj. 18. 18:08
 39/41 anonim ***** válasza:
57%
Én speciel nem tudok róla, de ha még a feleségével van az exem, akkor létezhet. Jobb ha nem is tudok róla. Vagy pedig sokan csak eljátszák.
2021. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lesz megcsalás után..

Ugye csak viccelsz?

Utána már se bizalom, se tisztelet, se szeretet, se szerelem.

2021. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!