Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Független, fiatal férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Független, fiatal férfiként romantikára, titkos kapcsolatra vágyom egy foglalt nővel, aki szeretőt keresne. Hol találhatok ilyen hölgyet?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 17:26
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
71%
Házas nőként szintén csak házas férfivel ismerkednék. Hasonló élethelyzet miatt.
2021. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Hülyeség de ti tudjátok kedves utolsó kettő.

Szerintem pont jó a rugalmasság miatt, ha az egyik független.

Azért mert nem akarok komolyat, még élvezhetem valakinek a társaságát.

2021. aug. 1. 10:24
 23/48 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem az teljesen OK, ha a férfi független és a nő házas, vagy mindketten kapcsolatban élnek.:) Nő vagyok, de azt mondom, hogy a nők agya könnyebben száll el a hirtelen szerelemtől, tehát ha tutira nem akarsz komolyat és bonyodalmat, akkor mindenképpen kapcsolatban élő nőt keress, függetlenül attól, hogy Te egyedülálló vagy vagy kapcsolatban élsz. ( én férjnél vagyok egy nős szeretővel, ez a tuti.Előfordul, hogy valamelyikünk megzakkan és elképzeli azt a szitut, hogy borítunk és összebútorozunk, de akkor a másik lehűti... Én semmiképpen nem tudok válni, várnom kell.) Vannak kifejezetten ilyen célra társkereső oldalak, próbálkozz ott!
2021. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

"ha tutira nem akarsz komolyat és bonyodalmat, akkor mindenképpen kapcsolatban élő nőt keress"



Igen, erről szól a kérdés is.....

2021. aug. 1. 14:20
 25/48 anonim ***** válasza:
75%

Ha van esze a férjes asszonynak, nem áll le egy függetlennel.


Fontos az azonos háttér, a másik is tudja, mit kockáztat.


Meg a diszkréció is garantált, ha mindkét fél foglalt.


Én pl. nem kockáztatnék egy szingli pasikával. De egy családapa... az más:)

2021. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Ez is hülyeség szerintem. Ha nem vigyázz a két foglalt fél, ugyanúgy le lehet bukni. Nem ettől függ ez.


Én sosem keresném pl. e-mailen vagy telefonon, az a biztos, ha a foglalt fél hív vagy ír, nehogy én csináljak valamit a legrosszabbkor.


Szóval részemről simán működőképes lenne a dolog, mert nem akarok semmi bonyodalmat vagy komolyat, csak testi kapcsolatot.

2021. aug. 1. 19:01
 27/48 anonim ***** válasza:

21-es válaszoló vagyok.

Gondolom egy független, fiatal férfinek kevés a havi, kéthavi együttlét, én viszont csak ennyit tudnék és akarnék megoldani. Márpedig, ha kevés, akkor nemcsak én lennék neki, egy foglalt férfinek pedig ott a felesége meg én. Persze ez sem biztosíték, hogy nincs még rajtam kívül más.

2021. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

25-ös vagyok: ezért írtam, hogy én is csak nős férfivel tudom elképzelni: rám ne várjon egy szingli heteket, ami alatt én nyilván lefekszem a férjemmel.


A családos férfi szexel itthon is, mint ahogy én is, így megvan az egyensúly.

2021. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem vigyázz a két foglalt fél, ugyanúgy le lehet bukni."


És te ki előtt buksz le? Mit veszítesz? Jóval elővigyázatlanabb lehetsz, mint egy nős. Plusz, ha a nő meggondolja magát, ott a para, hogy mikor tálalsz ki a férjnek. Egy nős férfi nem tesz ilyet.

2021. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

“ És te ki előtt buksz le? Mit veszítesz?”


Mondjuk pont magát a nőt, akivel találkozhatok és szexelhetek. Nekem pont ugyanannyira érdekem, hogy ne derüljön ki semmi, mint neki, mert különben elveszítem.

Tényleg ennyire magyarázni kell?:)

2021. aug. 1. 23:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!