Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnéd, hogy téged szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd, hogy téged szeret?

Figyelt kérdés

Párod hónapokig mögötted szervezkedett egy másik nővel. Összejártak, beszélgettek, szexeltek, eldugott helyeken találkoztak (nem most történt, most derült ki)


Két évvel ezelőtti történet. Párod zárta rövidre. Közel fél évig tartott.

Nem ő árulta el neked


9 év van már mögöttünk és két közös kislány.


2021. máj. 14. 15:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem hitegetem magam, és egyelőre nem is bocsájtottam meg. Nem értem ezeket az indulatokat.

Nem lehet normálisan válaszolni? Szerintetek én hogy érzem magam?


Most tegyük félre, hogy volt-e esetleg más, mert nem tudok róla, és arról sem, hogy lesz-e. Kérdésem annyi volt, hogy ennyi év távlatából hihető-e, hogyha ő vetett neki véget, akkor az a rossz időszakunknak tudható be, és lehetséges-e, hogy szeret még, vagy végig színészkedett.


És igen, ésn is durvának tartom, hogy fél évig mással járt össze, és nekem fel sem tűnt. És az is durva, hogy fél évig mással szervezkedett mögöttem.

2021. máj. 14. 16:54
 12/22 anonim ***** válasza:
62%

Figyelj, idén lesz egy szép évetek, viszont jövőre elindul egy lejtő, és 23ra tetőzik, amikor majd újra jön egy harmadik fél, töltődik fél évig, és minden rendben lesz utána otthon. És igen, szeret, de a fáradt gőzt ki kellett eressze.

És ezt így folytatható, amíg a nagyharang.

/megcsalt, hazudott, repült, pedig engem is szeret, sőt imád, és a másik nem is volt olyan jó/

2021. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

A lényeg, hogy energiát fektetett bele, hogy téged/titeket becsapjon.

Mindegy mikor történt.

Félév alatt vannak érzelmek, nem tudhatod tényleg ki lépett ki a kapcsolatból.

Ha maradsz vele folyton ott lesz a fejedben a kérdés, a kétség.

2021. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

13# Utolsó: most is itt van :(

Úgy állította be, hogy csak szex volt és én is erről olvastam, majdnem végig a levelezéseikben. De csak majdnem. Mert a milyen jó volt veled és az alig várom, hogy találkozzunk, meg hasonlók jobban megviselnek , mint a többi része

2021. máj. 14. 17:21
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Látom az irónia nem ment át a 12es válaszomban. Ugyan ezen mentem át. Annyi különbséggel, hogy én nem hittem el neki a de téged szeretlek dumát.

Te magad írtad kommentben, hogy két éve volt egy rossz időszakotok, és azért volt szeretője...

Ha hinni akarsz benne, szíved joga, hidd el neki, és tégy úgy. Viszont ez nem egy egyszeri keféljünk és jól leszek, hanem fél éves viszony volt, nem egy apró botlás kategória. És ha jön egy újabb rossz időszakotok, és ő ismét egy nő karjaiban landol? Te meg jóbolond módjára legyintesz, mert téged szeret?

Vagy ha nem is lesz szeretője, csak belegüzül valami játékba, és csak annak a chatjén beszélget titokban, majd eszed csendben a kefét, hogy vajon nője van, újra!, és tetézed a bajt féltékenységgel?

2021. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem értelek utolsó. Nem én szavaztalak le, én most felszavaztalak.

Nem bólogatok én már semmire, de még észhez sem tértem igazából.


"hanem fél éves viszony volt, nem egy apró botlás kategória" Úgy érted, hogy itt már voltak érzelmek, vagy hogy hosszabb ideig hazudott?

2021. máj. 14. 19:29
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindre. Szerinted fél éven keresztül, amikor a másikkal volt, akkor hány túlóra, megbeszélés, haveri sör volt...

Plusz egy férfi nem csak a farka, de ha csak azt vesszük, akkor is egy friss hús volt. Ugyan az van a lába között, de akkor is más, a ti kezdeti első fél év izgalma, ami egyfajta érzelem...

2021. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesz majd olyan, aki szívesen besétál az utcájába és ő ezt nem fogja ellenezni. Az ilyen leginkább saját magát szereti. Persze a te dolgod, ha szereted a jellemtelen embereket.
2021. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szeretne tényleg, mert nem tette volna veled ezt. Én 20 éve vagyok a gyerekeim apjával, de bennem minden összetörne, ha egy ilyen dolog kiderülne. Ő az a biztos pont az életemben, benne bízok meģ teljesen. Ha ezt eljátsza, akkor bármit mondhat, kuka.
2021. máj. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

"És igen, ésn is durvának tartom, hogy fél évig mással járt össze, és nekem fel sem tűnt. És az is durva, hogy fél évig mással szervezkedett mögöttem."

Annyira azért mégsem tartod durvának mert még mindig vele vagy, és szexelsz is vele a másik nő után. Van gusztusod, na.

2021. máj. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!