Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért szidjátok a szeretőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szidjátok a szeretőket?

Figyelt kérdés

-Barátnőmet ferje 2 év alatt 8-szor csalta meg, barátnőmnek mégis az anyagi biztonság fontosabb.

- Kollégámmal felesége 1 éve nem szexel, mit gondol az asszony a ge.i kiszivárog belőle?

Ugyanmár ilyen fos kapcsolatoknál miért a szerető a hibás?

Legtöbb feleség tisztában van azzal hogy megcsalják... mégis az anyagi biztonságot válasszák...


2021. máj. 12. 15:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha a szerető tud arról hogy ő a 3. akkor (majdnem) ugyanolyan gerinctelen mint a megcsaló. Nem kell szépíteni. Nem ítélem el, de ő se jobb.
2021. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
30%

Én szerető voltam nem egyszer, nem szídom őket :D

Egyszer sem álltam olyan kapcsolatba, ahol hobbiból jártak volna félre.

Őszinte részvétem azoknak a nőknek, akik azzal áltatják magukat, hogy ők az igaziak, a szerető csak egy lyuk.

Sokkal nagyobb űr tátong otthon a kapcsolatukban, csak bsznak helyrehozni, és könnyebb a harmadik felet hibáztatni, mint elgondolkodni hogy jutottak el idáig.

2021. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%
#12: Mindegyikhez hozzá is mentél, szültél nekik 12 gyereket, és együtt öregedtetek meg? Milyen ügyes vagy!
2021. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem véletlenül lesz pont abból szerető, akiből. Aki meg többször is szerető lesz...hát...legalább direkt?
2021. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
10%

Szülni? Hát akar a rossz nyavalya :D Öregedjen meg az asszonnyal ezt az örömet meghagyom nektek :D


14 Persze hogy. Nekem nem kell függő kapcsolat.

2021. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
21%

14# El vagy tévedve erősen, ha a gondolataidban a szerető egy gyenge, szerelemre vágyó nő.

Legtöbb szerető pont azért áll ilyenbe bele, mert mint eggyel feljebb is írva van, nem mindenki akar kapcsolatot.

2021. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
73%

#16:

Csak arra céloztam, hogy ostoba. Gondolom, ennek köze lehet ahoz is, hogy tíz percenként kell neki a megerősítés idegenektől, hogy a senki által nem ismert kanja őt szereti. És/vagy ha a Gizi és a Géza esetében, 98 évvel ezelőtt, válás lett, és boldogan éltek, akkor az rájuk is igaz. Mindenki, aki leírja, hogy 52 esetben nem így volt, az hazudik és bántani akarja.

Bocs, de én annyira nem ilyennek képzelek el egy erős, öntudatos nőt. De biztos bennem van a hiba.

2021. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
39%

Benned van hát :) De váljék egészségedre :) Engem ugyan nem sértesz meg

Jelenleg nincs "kanom" :D Ez nem érthető túlon túl, de legyen így.

Gondolom nem én vagyok egyetlen szerető ezen az oldalon.

De mindenféle megerősítés nélkül biztos vagyok benne, hogy engem kíván nem a feleségét az ex :)

További szép estét :)

2021. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját szeretőmet szídom mindig, nem a férjemét (már ha van neki egyáltalán ).
2021. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha nem is annyira hunyó, mint a megcsaló fél, ugyanúgy benne van. Tudja hogy az illető kapcsolatban, házasságban él és ahelyett hogy lenne gerince, inkább leszarom módban szexelget az illetővel. Nem szidom őket. Lett volna alkalmam szerető státuszba kerülni. A párom kapcsolata szar volt az exszel, és mindketten bejöttünk a másiknak, de mielőtt bármi történt volna én azt mondtam a - most már - férjemnek: ha én kellek neki itt vagyok, de én nem leszek harmadik fél. Addig semmi nincs köztünk, amíg azt a másik kapcsolatot le nem zárja. És nem volt gyáva, nem halogatott, nem keresett kifogást. Annyit kért mindössze, hogy addig várjunk amíg a lány hazajön az Erasmusról hogy ne telefonon kelljen szakítani öt év után. Ezt tiszteletben tartottam. A lány hazajött és még aznap szakítottak.
2021. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!