Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki megcsal valakit ő többet posztol a párjáról?

Figyelt kérdés

Nem csak, hogy hirtelen többet, de a párjával ellentétben is.

Miközben máshoz jár, elkezdi reklámozni a boldog kapcsolatát.


Ez önámítás, vagy figyelemelterelés?


2021. ápr. 7. 11:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
És ha otthon is kedves? Ez így kuka? :(
2021. ápr. 7. 16:55
 12/20 anonim ***** válasza:

Kuka hát, elvégre neked az a szeretői lét célja, hogy a felesege boldogtalan legyen.

Nem mindegy, hogy mit posztol? Ha belegondolsz, az is mindegy, hogy mit érez. Rád úgyis csak az van hatással, ahogy veled viselkedik.

De ha neked csak az szempont, hogy a felesége iránt mit (nem) érez, akkor kuka.

Minek mentél bele?

2021. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy a házasság kuka-e, nem a szeretői kapcsolat
2021. ápr. 7. 19:02
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert magát nyugtatja, illetve mivel ő tudja, hogy mit tett, és talán van egy pici lelkifurkája(habár nem hiszem), ezért igyekszik mindent megtenni, hogy ne bukjon ne.

Anno engem egy éven át csaltak, és hangulatingadozásai voltak, sokszor bunkó volt velem, sokszor meg nagyon bújt, imádott.

Ilyenkor egy nőnek nem kötelessége belenyugodni, hogy de hát engem jobban szeret mint akivel csal...

NEM KELL ELFOGADNI a megcsalást.

2021. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Kompenzal. Egy rovid ideig voltam szereto, elegem is lett a mufajbol. Szoval ha velem kicsit elengedte magat, akkor otthon a csillagokat is lehozta asszonykanak. Az egesz arrol szolt, hogy sokkal jobban szerette a not, mint amennyire az ot. Bosszu. Az biztos, hogy engem nem szeretett.
2021. ápr. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15. Ezt kifejtenéd? Ezek szerinte haragudott valamiért a feleségére?

De őt szerette?

2021. ápr. 8. 12:47
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A nő leuralta. Ha valami nem a kedve, igénye szerint történt, duzzogott, zsarolt, talán még veszekedtek is. Kontrollált is rendesen. Ezt az alárendelődést emésztette meg nehezen az ex szeretőm. Bár lement papucsba rendesen de azért a tüske ott volt benne. Külsőre pedig igen jó nőnek tartotta asszonykát. Ja, és Ő szerette jobban. Ezeket kompenzálta velem.
2021. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
El nem tudom képzelni, hogy szeretek valakit, de megcsalom. Bosszúból sem.
2021. ápr. 9. 17:26
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is figyelem elterelés az egész csak semmi több.
2021. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így érzem...
2021. ápr. 15. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!