Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek helyesen tette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen tette, hogy nem válaszolt a nőnek? Vagy vissza is kellett volna erélyesen utasítani?

Figyelt kérdés

A párom már nagyon régóta (ismerkedésünk előtt) fent van egy cset oldalon, később én is regisztráltam oda. Nem csinálunk ebből problémát beszélgetünk másokkal is, de nem ismerkedés céljából. Mindig megírjuk, hogy van már kapcsolatunk ha ezt kérdezik. Most viszont bevették egy csoportba ahol egy nő teljesen rászállt, csak a keresztnevét tudta, de így is megtalálta a facebookját és ott küld neki puszi emojis üzeneteket (gyerekesnek tartom), meg megírta neki, hogy találkozna vele és majd lehet lesz belőle egy jó kis este. A párom nem ír neki vissza semmit, csak "látva"hagyja, nekem természetesen megmutatja. Szerintem meg el kéne küldeni a búsba. Szerintetek? Mert ugyanúgy irogat tovább.

Tudja a csaj, hogy velem él együtt, van egy gyerekünk stb.


2021. márc. 30. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, hogy nem osztotta ki, egyszer már visszautasította ha jól értem és onnan tudja a nő, hogy nem egyedülálló. Viszont letilthatná, akkor többet nem tudna neki üzengetni.
2021. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, konkrétan nem írta meg neki abból amit láttam, csak a közös "csoportban" beszélt róla. De azt látta a csaj...
2021. márc. 30. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ja értem, ez esetben azért egyszer szólhatott volna, hogy foglalt és nem érdekli. De ha nem akar neki ennyit se írni, legalább tiltsa le és többet nem lesz vele gond.
2021. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy nem is akarja elküldeni.
2021. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak konfliktus kerülő emberek, lehet, hogy a párod is ilyen? Mondjuk én csak szó nélkül letiltanám.
2021. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Láthatta a csoportban, de nem biztos, hogy látta is.

Nem volna olyan nagy dolog azt valaszzolni, hogy bocs a következő 5000 estén már foglalt.

Az egyenes kommunikáció egyszerűbbé teszi az életet.

2021. márc. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!