Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki volt már fizetős lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már fizetős lánnyal, ez igaz?

Figyelt kérdés

A párom a minap megfogta a körmözős cuccaimat azon belül is a csillámporokat és poénkodva azt mondta hogy egyszer eljátsza hogy rákeni a legjobb haverjára és az asszonya előtt megkérdezi hogy "hol voltál már k*rvázni?"


Erre nekem eszembe jutott valami és szurkálódás képpen be is szóltam neki mert ő is jött már haza 1x-2x csillámporosan, kérdeztem hogy akkor te hol voltál?


Mondta hogy rajta nem az volt.

Erről már korábban beszéltünk.


Azt tudom hogy néha dolgozik olyan anygokkal amik esetleg hasonlíthatnak rá. Ezért elengedtem, ez már jópár hónapos téma.


De azért most már érdekel hogy van ez a valóságban.


Mert azóta sem láttam csillogni, meg azelőtt sem.

egy ilyen időszak volt és csak annyi a furcsa hogy egyetlen egyszer dolgozott volna így?


Ennyire gyakori lenne ez a fizetős lányoknál?


Nem féltékenykedni akarok csak ez az eset így eszembe juttatta.


Ezzel a mondattal hogy rajta nem az volt akkor, szándék nélkül is azt éreztette velem hogy ha az lett volna rajta akkor ő is k*urvázni lett volna.


Én az ilyen lányokat sem így képezelem el hogy tetőtöl talpig csiricsáréba vanna,legalábbis az igényesebb fajta.


Főleg ha esetleg valaki nappal igényli őket. Az oké hogy esetleg kirívóan öltözködnek de minek öntenék nyakon magukat? Meg hova? Meg miért?


A férfiakat nem hiszem hogy érdekli hogy csillognak e.

Esetleg egy szem sminken el tudok képzelni néhány csillámot, de a hajukat meg a ruhájukat is teleszórják mint szilveszterkor?


Szem sminkről meg annyi azért nem hullhat le amit a páromon láttam és neki sem a testén volt hanem a munkaruháján és a sapkáján.


Ha még meg is történt a legrosszabb és volt egy ilyen lánnyal és ruhában csinálták, a sapkájára hogy került fel? Az inkább lefelé pereg/szóródik.


A poén is csak jött valahonnan hogy így szivatja meg a haverját.


Szóval tapasztalt már valaki ilyet aki volt fizetős lánnyal?

Meg tudja ezt valaki erősíteni?



2021. márc. 29. 08:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem a kérdésedre kb 1 évvel ezelőttről. A párod dolgozott és azt kérdezted üveggyapot csilloghat-e úgy, mint egy csillámpor.

Azóta sem sikerült túltenni magad a helyzeten?

Igazából senki nem használ csillámport, max szilveszterkor.

2021. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Neonzöld jelölőfestéket használok a hozzám érkezőknél.

33L(akásos)

2021. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#11 de igen.

Azóta eszembe se jutott, a kérdésben is leírtam hogy elengedtem.


Csak most ezzel a megnyilvánulással eszembe juttatta.

2021. márc. 29. 10:23
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Egy fillérrel se kérhet több pénzt, ha csillámporos, szóval nem.


Szerintem háromnál voltam, de semmi fölös dolog nincs, nem hódítani akar.

2021. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát nekem ez sok lenne... nagyon okosan csinálja a dolgokat... túl jól!

Pontos választ én sem merek adni..

túlzott kettős-érzetem lett nekem is ahogy leírtad.

Én bevallom hogy egy hisztis nő vagyok, sajnos... meg féltékeny is tudok lenni, mivel nekünk is van ego-nk 🤷🏻‍♀️

Én biztos kérdőre vontam volna.. persze úgy hogy tudom hogy ez meg ez, meg az meg amaz, azért volt mert..... és vagy elmondja vagy otthagyom. (Meg is tenném!)

Persze ezt azért merném eljátszani” mert ezen amit csinált nagyon durván kattognék a helyedben...

De ez saját vélemény, nem azt mondom hogy tedd ki a szűrét, mivel ez a te életed, de ez nekem is sok lenne, és tényleg eléggé gyanús.

2021. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia,



amit úgy látom még senki nem írt..:

vannak ilyen csillámoros testápolók is meg testpermetek is. :) Az is lehetett... az üveggyapot nem hiszem, hogy úgy csillogna. Egy ismerősöm is rendszeresen dolgozik olyan helyen... szokott szólni, hogy óvatosan üljek a kocsijába, mert nem látszik, de üveggyapotos minden.

2021. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!