Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki volt már fizetős lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már fizetős lánnyal, ez igaz?

Figyelt kérdés

A párom a minap megfogta a körmözős cuccaimat azon belül is a csillámporokat és poénkodva azt mondta hogy egyszer eljátsza hogy rákeni a legjobb haverjára és az asszonya előtt megkérdezi hogy "hol voltál már k*rvázni?"


Erre nekem eszembe jutott valami és szurkálódás képpen be is szóltam neki mert ő is jött már haza 1x-2x csillámporosan, kérdeztem hogy akkor te hol voltál?


Mondta hogy rajta nem az volt.

Erről már korábban beszéltünk.


Azt tudom hogy néha dolgozik olyan anygokkal amik esetleg hasonlíthatnak rá. Ezért elengedtem, ez már jópár hónapos téma.


De azért most már érdekel hogy van ez a valóságban.


Mert azóta sem láttam csillogni, meg azelőtt sem.

egy ilyen időszak volt és csak annyi a furcsa hogy egyetlen egyszer dolgozott volna így?


Ennyire gyakori lenne ez a fizetős lányoknál?


Nem féltékenykedni akarok csak ez az eset így eszembe juttatta.


Ezzel a mondattal hogy rajta nem az volt akkor, szándék nélkül is azt éreztette velem hogy ha az lett volna rajta akkor ő is k*urvázni lett volna.


Én az ilyen lányokat sem így képezelem el hogy tetőtöl talpig csiricsáréba vanna,legalábbis az igényesebb fajta.


Főleg ha esetleg valaki nappal igényli őket. Az oké hogy esetleg kirívóan öltözködnek de minek öntenék nyakon magukat? Meg hova? Meg miért?


A férfiakat nem hiszem hogy érdekli hogy csillognak e.

Esetleg egy szem sminken el tudok képzelni néhány csillámot, de a hajukat meg a ruhájukat is teleszórják mint szilveszterkor?


Szem sminkről meg annyi azért nem hullhat le amit a páromon láttam és neki sem a testén volt hanem a munkaruháján és a sapkáján.


Ha még meg is történt a legrosszabb és volt egy ilyen lánnyal és ruhában csinálták, a sapkájára hogy került fel? Az inkább lefelé pereg/szóródik.


A poén is csak jött valahonnan hogy így szivatja meg a haverját.


Szóval tapasztalt már valaki ilyet aki volt fizetős lánnyal?

Meg tudja ezt valaki erősíteni?



2021. márc. 29. 08:13
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Sem megerősíteni, sem càfolni nem tudom.


Viccet félretéve, akikhez én jàrtam, sose kentek magukra csillàmport.

2021. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Valahol félúton eluntam az olvasást, de azért válaszolok általánosságban.


A prostituáltak vendégkörének jelentős része házas/kapcsolatban élő férfiakból áll. Ezen férfiak számára a legfontosabb a titoktartás és a diszkréció. Nem csak a szexért fizetnek önmagában, hanem a szexért ÉS hogy utána a nő senkinek ne mondjon semmit.


Így ha az illető prostituált egy kicsit is értelmes, akkor nem fog olyan kozmetikumokat vagy bármilyen kiegészítő terméket használni, ami nyomot hagyna. Mivel neki az az anyagi érdeke, hogy a vendég visszajöjjön (amihez ugye az kell, hogy a légyott ne derüljön ki).

2021. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Csillámpor nem hinném, hogy gyakori, viszont ha túl babapopsi törlő szaga van az már arulkodóbb lehet, mert aktus után azzal törlik le a szerszámot a lányok vagy a kezedbe nyomják, hogy te töröld le magad. Amúgy tuti tapasztalatból írta és megtörtént, mert tényleg ez a csillámpor nagyon szélsőséges eset és ezt csak úgy nem lehet kitalálni csak, ha tapasztalta az ember. Én 90%-ban biztosra mondom, hogy lánynál volt akkor és onnan jött ez az ötlet.
2021. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Hogyan legyen a semmiből probléma koránreggel. Csodálatos
2021. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
#4 és még el sem jutottunk oda, h ha nem csillàmporos a faszi, akkor is félredughat 🤔😆
2021. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#3-as volt már lánynál ezt tudom, saját maga mondta.


Ettől még nem biztos hogy a kapcsolatunk alatt és csak onnan jöhetett az ötlet.


32 éves, gondolom ha egy férfi ki akar próbálni ilyesmit akkor nem vár eddig.


Meg hát nem is várt, mint mondtam mesélte hogy többször volt már lánnyal de akkor nem volt kapcsolatban.


Ami nem is baj mert az nem érdekel.

Csak kapcsolatban ne csináljon ilyet.


Lehet hogy korábbi tapasztalat.


Vagy lehet hogx egyáltalán nem is tapasztalatból beszélt csak ez jött.


A csillám az egy lányos dolog ezáltal meg is van oldva a szivatás

Ha nem a haverjának az asszonyáé akkor nyilván más nőé lehet hogy így értette poént.

2021. márc. 29. 09:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy csillámpormentes kopasz kurvát kefél. Szivesen.
2021. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egy szórakozóhelyen összeszedett klub-ribitől lehetett csillámporos, prostitól semmiképp. Sem útszéli, sem lakásos, sem luxusprosti nem használ csillámport, sem erős parfümmöt. Ahogy #2 mondta; a diszkréció miatt. Még a masszázsnál is illattalan olajat használnak.

Lakáson dolgozó lányoknál van tusolási lehetőség is, tehát max az lehetne ilyet esetben a buktató, hogy Old Spice szaga van, miközben otthon Palmolive tusfürdőt használ.

2021. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem, ilyeneket soha nem éreztem rajta.

Semmilyen idegen illatot.

2021. márc. 29. 09:35
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Akkor is megcsal a mocsok!!!!4444négy4!4!4!4
2021. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!