Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kapcsolattartas hutlen feleseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skynet79 kérdése:

Kapcsolattartas hutlen feleseggel?

Figyelt kérdés
21 evig voltunk egyutt a felesegemmel. Egy 6 eves kisfiunk is van. Sajnos a szuletese utan attevodott ra az intimitas. Sokat veszekedtem es beszoltam emiatt. A vege elhidegules es kulonkoltozes lett. Eljartunk parterapiara es vegul hazahivott probara. Sajnos otthon derult ki h kb egy eve szeretoje van akibe mar szerelmes is es az a terv h en el ő pedig a helyemre par honap mulva. Mondanom se kell h a szereto is hazas aki csak most dobbantott, h en lassan megyek ujbol. A kerdes: ti tartanatok ezutan a feleseggel a kapcsolatot a gyerek temajan kivul, illetve felvilagositanatok a szereto feleseget akinek szinten az elhidegules mese lett eloadva?

#hűtlenség #mindketten házasok
2021. márc. 27. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mégis minek tartanád vele a kapcsolatot ezen kívül? Én inkább magammal foglalkoznék és nem folynék bele a 3. magánéletébe. Elválnak azok maguktól úgyis és biztos a feleségnek is feltűnne, hogy 2 nap múlva másnál lakik a kedves.
2021. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Viszont így lehet esélyed, hogy nálad helyezzék el a fiadat és a feleséged távozzon a lakásotokból.
2021. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
2-es, a gyerekelhelyezésnél a kutyát nem érdekli, hogy ki csalt meg kit. Ha eddig is anyuka nevelte, ezután is ő fogja.
2021. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
#3 nem értek veled egyet, de igazából nem is muszáj.
2021. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen megkeresném a feleségét és mindent elmondanék neki.

Tisztàznék mindent.

2021. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2es ezt egy filmben látta szerintem. Amerikában van ilyen, hogy ha hűtlen a másik fél, figyelembe veszik pl vagyonmegosztásnál.

Nálunk nincs ilyen. Valóban nem érdekli a bíróságot ki kivel mit csinált.

2021. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem most azzal foglalkozz, hogy a gyerekeddel kiépíts egy elfogadható kapcsolatot. A feleséged engedd el. Tudom, hogy nem könnyű, és sok idő kell hozzá.

Ezen kívül dolgozz azon, hogy ha lesz egyszer kapcsolatod, azt ne szúrd el. A veszekedés meg a beszólások nem épp a legjobb módszer, ha hosszú, boldog kapcsolatra vágysz. Igazából ennek a házasságnak már a megcsalás előtt vége volt, csak nem láttátok be.

Arccal előre, és lépj tovább.

Amíg a feleségeden rugózol, és nem tudsz oda eljutni, hogy már negatív érzéseid sincsenek, addig csak a saját dolgod nehezíted. Esetleg ebben érdemes párszor pszichológus segítségét kérni.

2021. márc. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem küzdesz a gyerekért?
2021. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6 nem a hűtlenség önmagában a kérdés, hanem a megbízhatóság és a gyerek kötődése. Ha az anya görény és ez a gyereken csapódik le, akkor a gyámhivatal állásfoglalásában az apát fogja javasolni, hogy gyakorolja a felügyeletet.

És nem filmben láttam, hanem a bíróságon, és a gyámügyön...

2021. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csodálkozol??Jól tette a “ feleséged”.
2021. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!