Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmi csalódás , segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás , segítség kérés ?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnek szeretnék segítséget kérni. Ismerem ezer éve, mindig pörgős, kedves lány volt, azonban nemrég véget ért elég csúnyán egy kapcsolata. Tulajdonképpen fűt-fát ígért neki a srác az elején, de kiderült, csak játszik vele, és természetesen a barátnőm teljesen belehabarodott, de úgy, hogy függ tőle. Először a fiú elkezdte levakarni, majd folyamatos próbálkozások alkalmával le-lefeküdt vele, de csak oda jutott, hogy szerinte a srác nem tud neki ellenállni, szerintem meg csak kapott az alkalmon. Mostanra teljesen kifordult magából a lány, és egy keserű, köpködő ember lett, aki mellett én is lehervadok. Minden erőmmel segíteni akarok, de nem megy. Már csak az maradt beszédtémának, hogy mekkora szemét a fickó és felváltva megy a megcsalt (mert csak ötször zárta már le vele a fickó és közben jött más) és a neki nem tud ellenállni. Jó, a manusz egy féreg, mert minden lánnyal játszik, de már nem tudom mit tegyek, és tudta a barátnőm is hogy mibe megy mindig bele.


És ha ez nem lenne elég, én vagyok a legközelebbi barátnője és rajtam kívül mindenki azt hiszi, hogy hú de boldog. Mert belevetette magát mindenféle programba, de ha együtt megyünk látom, hogy nem is élvezi, csak készít egy rakás fotót ami megy face-re meg instára. Mondtam, hogy tiltsa le a srácot, de ő nem mert nem zavarja, szerintem meg pont azért mert neki vetít. Nem is érzi jól magát, mindig a telefonját lesi, megszólal-e. Már lassan én is eltávolodom. És mostanában tonna szelfi is készül és egyre bevállalósabbak. Jönnek a like-ok és ő meg hallatlanul boldog.

Most ez mire jó? Ezzel akar üzenni a másiknak? Értem persze, de közben mindenki más is ezt hiszi, de szerintem meg már segítség kéne. Egy-két közös ismerősünk van, és még ők sem tudják mi van, mert nincsenek olyan szoros kapcsolatban.

Mit tehetnék? Mondjam meg neki, hogy ezzel csak égeti magát? Mert már jeleztem felé hogy furcsák mostanában a posztjai (ja és a szexy fotók mellett ott vannak a napi szintű de boldog vagyok mémek), és rajta is kaptam, hogy megosztott magáról egy oltári nagy hazugságot. Ezt nem akarom itt kifejteni, de esküszöm már félek hogy össze fog roppanni.


Segít ha szembesítem vele, hogy egyre cikibb amit csinál, vagy más is így dolgozza fel a veszteséget? Ja és jócskán felnőttek vagyunk már, nem csitrik.



2021. márc. 7. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet más életét megoldani. Hallgasd meg őt, nagyjából csak ennyit tehetsz.
2021. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet, ezt tapasztalom. Csak annyira túlpörög, hogy azon már túl vagyok, hogy őt hallgassam. Már nem beszélgetünk. Csak dühöng és én meg nézek. Nincs más téma. És ehhez képest mire hazaérek már facen van róla újabb kurv a boldog fotó...
2021. márc. 7. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem pszichopata ez a csaj? Másként mutat a külvilágnak, közben van egy tomboló arca...
2021. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem az, de valóban vannak dühkitörései, de mintha az önértékelésével is súlyos gondok lennének. :/

Másnál is látom, hogy egy -egy közösségi oldalon boldogabb, mint ami, de ő konkrétan online a világ legboldogabb nője, privátban meg nem tud lekattani róla.

Meg az a gond, hogy szerintem egyrészt el akarja hitetni vele, hogy túl van rajta és ezért ilyen boldog, másrészt meg így csábítgatja. És még nekem is állítja, hogy ő helyén tudná kezelni, ha megint összejönnének, de kb. dehogy semennyire nem menne.

2021. márc. 7. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon ijesztő. Szakemberhez kellene elvinni. De ha ő nem akarja...
2021. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már kb. hússzor meg is sértődött rám. Szóval ez kizárt. Ő kb. annak örül, hogy a faszi lát róla szexi fotókat és elhiteti magával, hogy majd vissza fogja magát kuncsorogni.
2021. márc. 7. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
A segítség talán az lenne, ha összehoznád egy új pasassal, aki keményen ráhajt. Csak nehéz lesz ilyet találni.
2021. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!