Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős férfiak! Miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
A munkahelyen szédítetek egy nőt aki szingli meg hülyéskedtek vele. Otthon meg vár a feleségetek és ugyanúgy mellé fekszetek le miközben lehet a másik nőn jár az eszetek. Ennyit megér nektek 1 éjszaka, hogy veszekedjetek a feleségetekkel? Ennyire unatkoztok otthon?
2021. márc. 7. 10:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szűz férfi, mint ahogy te sem csak egy kövér csúnya nő lehetsz, csak egyszerűen jól esik itt írogatni, mint ahogy neked is.
2021. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

A munkahelyi flört derül ki a legnehezebben. Nincs nyoma írásban, nincs kieső idő, amivel nem tud elszámolni, nem kell szervezkedni, hogy találkozni tudjanak... Otthon is elintézi egy legyintéssel, hogy kolléganő, nem tudja elkerülni, ez csak munkakapcsolat. Lebukás esetén meg elmondja a szeretőt minden világku.rvájának, aki kikezdett vele, és hónapokig kellette magát, mire egyszer elcsábult. Amiért persze a felesége is hibás, mert összevesztek, terhes, nem terhes, épp menstruált, odaégett az ebéd, és jól esett a vigasztalás.

Az ilyen pasi mind utolsó féreg, akinek van esze, az elkerüli.

2021. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Válaszodból ezt lehet levonni. Mi az, hogy csak egy férfi körül keringenek. Nem azért, mert foglalt, hanem mert jó pasi. Bár én nem keringtem még soha egyszerre másokkal egy körül :D

Sőt észre sem veszem, amíg ő nem közelít. Bár nekem személy szerint tök mindegy, hogy foglalt-e

2021. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%

12 hogy mi?

Bakker, az flört, munkhahelyi flört!! És a kérdező munkahelyi megcsalásról beszél. Kevered a két dolgot.

Flört annyi, hogy max. évődsz, megcsalás meg mikor már arra indulnál, hogy ágy legyen belőle.

Nekem ha párom flörtölne, kb. nem érdekelne, míg nincs mögötte komolyabb szándék. Én is flörtölős vagyok , kb. egyenlő azzal, hogy közvetlen a természetem és a csípősebb beszólogatásokat is jól bírom. De több ennél nem lenne. Mert azt hívják megcsalásnak, ha már komolyan venném, vagy adnám.

Simán van, akivel szórakozunk , pedig én nő, ő férfi, de egyikünk sem gondolja komolyan. Ezer éve ismerjük egymást én is a nejét, és nem is pattog mögötte. Csípem őt is, tudja, hogy ez csak haveri évődés

2021. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13. Ezt nem úgy kell elképzelni, mint a filmekben, hogy egyszerre szó szerint 2-3 nő küzd egy férfi figyelméért egy beszélgetésben. Hanem hogy a férfinak otthon is van egy nő, meg még lehet a munkahelyen 1-2 (akik nem tudnak egymásról), meg még lehet az ismerősi körében is, stb-stb. Én is azt írom, hogy nem azért, mert foglalt, hanem mert jó pasi. Csak rengeteg jó pasi nyilván egyben foglalt is és még közben úgy kacsintgat ki.
2021. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

15. Hát nézd, én nem szoktam statisztikát készíteni az illető sármjáról és annak nőket bevonzó erejéről :D

Tetszik és kellően intelligens is, jöhet. Ennyi :)

2021. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#10 A kérdésben szédítésről van szó. Az nem megcsalás. Inkább flört.


#8

2021. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17. olvasd újra figyelmesen.


" Ennyit megér nektek 1 éjszaka, hogy veszekedjetek a feleségetekkel?"


Szóval a kérdés egy munkahelyi próbálkozás

Kérdés inkább ki a kérdező a történetben

2021. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%
Nők sem különbek.
2021. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!