Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meglehet bocsátani ha megcsaltak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet bocsátani ha megcsaltak?

Figyelt kérdés

Párom, bevallotta, hogy megcsalt, azt becsülöm benne, hogy bevallotta, de vajon túl lehet lépni egy megcsaláson és folytatni?

24/F


2021. febr. 15. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Megbocsátani nem lehet szerintem. Túl lépni lehet, bizonyos esetekben. A tüske mindig ott lesz és a gyomrod is össze fog rándulni, ha gyanús lesz valami.
2021. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Én nem tudnék bízn benne többet.

De nem ismerem a barátnőd.

2021. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem.

Max ideig-óráig úgy tenni, mintha

2021. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2021. febr. 15. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Én azt hittem sikerül. Nagyon nem. Mindig ott van bennem, hogy egy másik is kellett neki, és sovány vigasz, hogy engem választott végül, de kényszerből igazából.

Egyszerűen nem működik már.

2021. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Idővel megtudom bocsátani, de az illetővel képtelen vagyok együtt maradni. Nálam azonnali kiábrándulás egy ilyen hátbaszúrás.
2021. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudnám megbocsátani. Onnantól kezdve sosem tudnék benne megbízni, mindig azon kattognék vajon hol,kivel van épp, mit csinál, igazat mond-e. Csak magamat tenném tönkre ezzel, így semmi értelme egy kapcsolatnak. A hűség szerintem döntés kérdése.
2021. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen megbocsájtani, nem veled volt rossz a szex hanem mással.
2021. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24 évesen biztosan nem. Később lehet.
2021. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megbocsátani meg lehet,de elfelejteni nem
2021. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!