Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet a bizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a bizalmat visszaszerzni?

Figyelt kérdés
Én vagyok akinek hazudtak, nem tudom, hogy tudnék e újra bízni benne.. Szeretem de fáj is nagyon amit tett. Szerintetek mivel tudná bizonyítani, hogy őszinte és bízhatok benne? Őszinte leszek.. Magam se biztos, hogy akarom, de ha mégis, gőzöm sincs, hogy mi az a dolog amivel tudná..
2021. jan. 23. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Az sem mindegy mi történt. Egy részeg estén egy alkalom egy random csajjal, vagy hónapokig szeretője volt és hazudozott jobbra balra. A másodikat nem tudnám megbocsájtani. Minden egyes szex alkalmával eszembe jutna hogy megalázott átvert.

Te tudod hogy túl tudsz-e ezen lépni.

2021. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is akarod, akkor adj neki esélyt, hogy bizonyítson.

Tölts vele időt.


Ne azt figyled amit mond, hanem ahogy cselekszik.

2021. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Semmivel. Ennek vége
2021. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
A leírásod alapján sehogy. Ezt elszúrta a párod. Most meg gondolom teper nehogy kárbamenjen a nyugis kis élete... Mert hogy nem téged néz abban biztos lehetsz. Akkor sem téged nézett mikor félredugott
2021. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy. A bizalmat egyszer lehet eljátszani. Ez a lényege. Lehet utána is szerelem, szeretet, működhet egy kapcsolat bizalom nélkül is. De a bizalom pont attól tud létezni, hogy soha nem élnek vissza vele.
2021. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!