Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A környezetekben mi lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetekben mi lett a sorsa azoknak a családoknak, ahol kiderült, hogy nem az "apától" van a gyerek?

Figyelt kérdés

Felénk 2 ilyen család van.

Az egynél már az elején kiderült, de mégis bevállalta a férj, mert már volt kettő nagyobb gyerek.

A másiknál később derült ki és akkor már ragaszkodott az apa.


2021. jan. 20. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Én egyet tudok, gyerekkori osztálytársnőm (később barátnőm). Ikrei vannak, kétpetéjű, két apa (egyik a férj, másik a szerető).

Sosem derült ki,(csak a csaj tudta és elmondta két jóbarátnőnek), pedig a két srác (ma már felnőtt férfiak) ki-ki a saját apjára hasonlít.

2021. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

Több az ilyen sztori mint gondolnátok. Nem kell ahhoz "normális emberek" között élni kizárólag. A "nagyon rendes emberek" közt a legtöbb az ilyen.

Az esetek többsége soha nem derül ki, mert nincs rá alkalom.

2021. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

4. Ez nem Szegeden történt véletlenül és ha jól tudom azon belül is a Ságvári gimiben?


12. Én még csak 25 éves vagyok, de szinte biztos hogy fogok végeztetni titokban a leendő gyerekeimen még baba korukban DNS-tesztet. Van saját külön vagyonom, ki tudom fizetni a mondjuk alkalmanként 200-200 ezret amibe a teszt kerül észrevétlenül. A babától sem nehéz mintát venni. Megéri ez nekem azt, hogy nyugodt legyek.

2021. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fordított sztorit ismerek csak, középkorú apuka csinált egy szinte kislánynak gyereket, ő meg szülés után nem sokkal megjelent a családnál, beszámolt mindenről, majd otthagyta nekik a gyereket, lelépett külföldre. Együtt maradtak, anyuka felnevelte a gyereket, ő nem tehetett a történtekről. Hogy milyen a viszonyuk, azt nem tudom.
2021. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy esetről tudok (elèg közeli, hozzáteszem, családon belüli), de nem tudom, hogy a hivatalosan apuka tudta-e, hogy a 2 gyerekből a kisebbik nem tőle van, ő volt a mindene, az élete, tényleg apuci kicsilánya... A lány nem tudja, ki az apja, a férj meghalt pár éve, nem tudom, mit tudott...

Meg amúgy már előtte x évvel el is váltak.

2021. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!