Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A környezetekben mi lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetekben mi lett a sorsa azoknak a családoknak, ahol kiderült, hogy nem az "apától" van a gyerek?

Figyelt kérdés

Felénk 2 ilyen család van.

Az egynél már az elején kiderült, de mégis bevállalta a férj, mert már volt kettő nagyobb gyerek.

A másiknál később derült ki és akkor már ragaszkodott az apa.


2021. jan. 20. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Én olyanról tudok, hogy a válás után évekkel szólta el a nő magát. Pasi vissza is perelte a több évig fizetett gyerektartását.

De általában ez van, hogy a férfi ilyenkor már ragaszkodik a gyerekhez hiszen születésétől ő nevelte, meg persze a gyerek is őt fogja tekinteni apának.

2021. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Körülöttem normális emberek élnek, viszonylag kevés az ilyen megcsalós sztori, főleg gyerekkel, de eddig ami volt, ott mindent borított a megcsalt fél (hozzáteszem, helyesen).
2021. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Gyerekkori szomszédlány esete:

Anyuka prosti volt, le is lépett, így apuka + nagymama nevelte a lányt. Elég züllött lány volt, fiatalon már italozott meg drogozott. Egyszer megjelent anyuka és bevallotta apukának hogy a lány igazi apukája nem az az apuka aki idáig nevelte. A lényeg, a lány repült otthonról, hajléktalan lett. Pár éve láttam, a korához képest nagyon megvénült, a drog és az alkohol megtette a hatását, fogai tövig kirohadva, pikkelysömörös bőr, 40 évesen legalább 60-nak néz ki...

2021. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy hasonló esetről hallottam. Tesóm volt (férjezett) osztályfőnöke összegabalyodott az egyik sráccal az osztályából. Hát hogy, hogy nem, terhes lett. A szegény kiscsávó perelni akart az apaságért, mert szerinte az övé a gyerek, meg nagyon szerelmes volt, de a szülei nem engedték. A tanárnő azóta is együtt van a férjével, nevelik a gyereket, nem tudom hogy végül volt-e teszt, vagy valami. Ez már jó pár éve volt.
2021. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Aki ilyen szinten hülyíti a másikat annak rohad a lelke, vagy nincs is :(
2021. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
A környékünkön él egy anyuka. 2 gyereket szült, majd megcsalta Apucit. Természetesen válás lett a dologból. Pár év után anyuci több pént (gyerektartást) akart volna kisajtolni Apuciból. Perre ment a dolog, de valaki súgott apucinak, hogy végeztessen DNS tesztet, mert a két gyerek nem igazán hasonlít egymásra, az első szülött fiú pedig egyáltalán nem hasonlít rá. Meg hát voltak anyucinak .... kilengései. Végeredmény: nemhogy az első gyerek, de a második sem Apucié volt. A két gyerkőc két különböző biológiai apától származik. Csecs!
2021. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

"Én olyanról tudok, hogy a válás után évekkel szólta el a nő magát. Pasi vissza is perelte a több évig fizetett gyerektartását."


Kamu! nem tudja visszaperelni. Az apaságot 1 éven belül kell megtámadni


[link]

2021. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7.


Olvasd már el a cikket....

Ott van benne, hogy a tudomásra jutástól számítva 1 év.

2021. jan. 20. 13:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szétmentek.

Én olyanról tudok pl. hogy egy közeli (de azért nem szomszéd) családban a nő szült öt gyereket, de elég furcsa volt, mert a gyerekeket elég jól "csoportosítani" lehetett külső alapján (hasonlít-e az apára, vagy sem). Aztán a nőt rajtakapta a férje a szeretőjével, így derült ki, hogy x éve folyton csalja a feleség a férjét, és csak a két idősebb gyerek van a férjtől, a többi a szeretőtől van. A szerető meg egy távolabbi ismerőse volt a családnak. Szóval teljesen szétmentek. De szerintem a legtöbb esetben nem derülnek ki ezek a dolgok, ha nem válnak el, nem derül ki a viszony, nem nézik meg az apaságit, vércsoportot, akkor rejtve marad, vagy öreg korra derül ki.

2021. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
#5 nek igaza van az ilyen nő nem nő szánalmas
2021. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!