Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggódni? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben furán viselkedik a barátom. Mostanában sokat sír, egyik nap tört-zúzott de azt mondja csak a munkahelye készíti ki. Eddig nem láttam őt maszturbálni de most be is vallja, hogy nagyon sokat csinálja illetve nem akar velem lenni. Tudom, hogy nem szabad de belenéztem a Facebookjába és láttam, hogy levelezett egy csajjal amiben az állt, hogy a csaj keresi valami régi ismerősét és biztos benne, hogy ő az, de a barátom tagadja, hogy valaha ismerte volna illetve hazudott a csajnak, mert amiket írt, hogy honnan ismeri azok igazak a barátomra de barátom mindent tagadott neki. A barátom végül lezárta azzal a beszélgetést, hogy nem akar idegen nő miatt veszekedést és azóta nincs több üzenet. Legutóbb láttam, hogy kitörölte az üzeneteket. Szerintetek van okom aggódni?


30/N


2021. jan. 2. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Van okod aggódni, mert ez nem normális.

Titkolózik. Nem szexeltek, helyette maszturbál. Szokatlan agresszív, szélsőséges viselkedés.

Egyértelműen baj van, a kérdés, hogy milyen jellegű. Ezt meg kell tudnotok beszélni, bármiről is legyen szó. Ha nem sikerül, az természetesen a kapcsolat végét is jelenti.

Így próbálj meg türelmes lenni vele, és magyarázd el, hogy szükséged van válaszokra! Ha nem kapsz, nyilván azért nem mondja el, mert nem tart rá alkalmasnak valamiért. Vagy mert olyan titkai vannak, amit szégyell.

A helyedben én meg próbálnék leülni vele beszélni, normálisan, megértően, csendesen és nem hagynám, hogy ne kapjak válaszokat.

30/N

2021. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van hát. Lehet, hogy már rég kirúgták a munkahelyéről, vagy drogozik, vagy elkártyázta a megtakarított pénzeteket.
2021. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeket akkor csinálta a párom, mikor nő és drog volt a dologban. Ugyan ezeket.


A nő képére verte ki, a drog miatt meg teljesen nem beszámítható állapotban volt, elvonási tüneteként meg az agresszió volt.

2021. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!