Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van ez ? Ffi/45

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez ? Ffi/45

Figyelt kérdés

Nős vagyok,van egy csodás nagylányunk.Hajt a vérem,több kalandom is volt már de Néhány hónapja megismertem egy lányt,akivel azt hiszem már nem csak a szexről szól,és ma már ott tartok,hogy otthon nem igazán áll fel,de rá igen,ha már beszélünk, attól is...

Volt akivel hasonló előfordult már ?

Mi ez mit tehetek ?


2020. dec. 29. 20:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
36 éves lány. VÉNlány:)
2020. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem,ő egyedülálló.

Én is ettől félek,mert most elgondolkodtam,ha vàlnék,vajon egy idő után mellette is ugyanúgy kalandoznèk-e.

Az elején -több hónapon át csak beszélgettünk- amikor megvolt az első sex,utána volt néhány nap amíg úgy éreztem,hogy elhagyom érte a családom,mindent eldobok,de aztán mégis átgondoltam.

De be kell látni ,hogy amióta ő van,gondok vannak otthon az ágyban.

2020. dec. 29. 22:22
 13/20 anonim ***** válasza:
31%

Szakíts vele, és probléma megoldva.


Nem is értem, a házasemberek miért nem férjes asszonyokkal kalandoznak? Ott nincs ilyen probléma.


Legközelebb legyen több eszed.

2020. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#12: Otthon van gond: Otthon van benned aggodalom, hogy tudj teljesíteni, nehogy lebukj, el ne szúrd az egészet, mert oda a házasságod.

Gondolom, nem kell elmagyarázni, hogy 20 év házasság nem a szexről szól.

Kicsit inkább olyan érzésem van, mintha te nem a férj lennél. Ő pontosan tudja, hogy miért nem válik.


Gumit húztatok? Ha nem, akkor lehet az is, hogy elkaptál valamit.

2020. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Fke ***** válasza:
88%
Nehéz himribizlinek lenni. Remélem lebuksz és a feleséged kisemmiz te féreg.
2020. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve megcsaltam a férjem, tudja is, maradtunk együtt. Amint láttam mit okoztam ezzel, egyből nem tűnt vonzónak a harmadik fél, belátom hogy idióta voltam aki nem bírt magával, emiatt törést okoztam annak akit pedig szeretek csak túl korán ismertem meg. Szóval gondold át, mert utána már sosem lesz ugyanolyan az életed. Ha fontos a feleség vegyél erőt kirakni a másik nőt, utána visszatér az élet otthon is az ágyikóban.
2020. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Van egy olyan hogy karma!Készülj fel rá!
2020. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
A feleséged tud ezekről a kalandokról? Nyilván nem. Ha tudna róla, akkor lehet, hogy ő meghozná helyetted a döntést, csak lehet, neked nem tetszene. Nyissátok a házasságot, vagy válj el, hátha talál valakit, aki szereti is.
2020. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Hogy válaszoljak is: azért van ez, mert túl jó dolgod van. Van otthon egy asszony, aki ellátja a háztartást, hozzájárul a megélhetéshez, ő a biztonság, a háttérország, stb. A szeretőd most a legjobb oldalad látja, és te is az ő legjobb oldalát látod, mert a nehézségek nem érintik ezt a kapcsolatot, mivel nem éltek együtt. Ha együttélnétek, más lenne.
2020. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Beszéld meg azzal a nővel, akivel társak vagytok az életben. Őszinteség, egyenesség. Vagy ha nem mered neki elmondnani, ne is csináld.

Képzeld el ha a feleséged csinálná meg ezt veled.

Ha nem tudsz egyenes és őszinte lenni, akkor az a fajta gyenge férfi vagy, aki töketlen is. Messziről elkerülöm az ilyeneket. Semmi tartás. Sunyiskodás bezzeg megy. Ilyen kapcsolatot akarsz építeni? Mert ez a te döntésed.

2021. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!