Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy lány aki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki hasonló kérdéseket ír ki?

Figyelt kérdés

Már a sokadik kérdést teszi fel azzal kapcsolatban, hogy a párja írkál a volt barátnőjének.

Ijesztően hasonlít a helyzete az enyémhez, csak én a volt barátnő volnék a szituban.

Néha ír az exem, boldog karácsonyt is kívánt nekem is, és az is stimmel, hogy úgy szaladt a másik csajhoz, miután kiderült a kis titka.

Már gondolkodtam, hogy írok a kérdezőnek, hogy hátha "ismerjük" egymást. Bár sajnos egyre több ilyen eset van a mai világban, szóval nem tartom valószínűnek...


A helyzet viszont az, hogy az én esetemben nagy szemét volt velem szemben mind a 2. Az exem azért, mert hazudott nekem, a csajnak meg a reakciója nem tetszett, miután tudomást szerzett rólam és még provokált is miután összejövettek.


Már megfordult a fejemben, hogy ha ők szemetek voltak velem, akkor én miért ne lehetnék az? Szerintem az exem simán kapható lenne egy találkozóra. Ha minden rendben lenne köztük, nem engem keresne. Ezzel úgy láttam, sokan egyetértünk az említett kérdések alatt.

Mi lenne, ha visszacsábítanám az exem, tudtára adnám a csajnak, aztán mindenki megkapná,ami jár neki?

Persze az exem utána repülne ismét. Szerintetek megérdemelné? Sajnos nem tudok ilyen gonosz lenni, pedig a szívem mélyén jól esne.


2020. dec. 24. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olvastad annak a kérdezőnek az eddigi kérdéseit, akkor biztos feltűnt, hogy egyszer hol a pasija szakított az exével, máskor meg az ex szakított a pasijával. Nekem kamunak tűnik az egész.
2020. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy többen vannak hasonló cipőben.
2020. dec. 24. 21:40
 3/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező. Kérem a többiektől is a vörös vihart, de én nem támogatnám ezt a dolgot így, ebben a formában. Egy: Lehet repülne, és már meg is lenne a következő szerencsétlen, akit szédíthet. Kettő: Ha ilyen alattomos bosszút állsz, akkor elindítasz egy végtelen háborúsdit, aminek jó vége sosincs. Ilyen esetre láttam példát a baráti körömben - egyre többen és többen szálltak bele ebbe a kicsinyes háborúsdiba - régi barátság is kárát látta. Hidd el: Nem csak ti ketten lesztek érintettek...

Harmadrészt: ha exed tényleg két kapura próbál játszani, akkor egy alapos orrbab*szás (akár effektíve, akár képletesen) szerintem helyre teszi. Tiltsd, töröld, aztán ha továbbra sem veszi a lapot, egy jókora pofon is belefér.

2020. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, 3-as!

Nem ér ennyit az egész. :)

2020. dec. 24. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba
2020. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amúgy itt kire gondoltok kérdező és az első válaszoló 😀


Csak mert elég sok hasonló kérdés van itt nap mint nap.


Engem érdekelne hogy ki ez a személy akit ennyire úgymond "ismertek" a kérdései alapján.


Pláne a dologban hogy sejtéseim szerint ez egy névtelen kérdező lehet ugyi?

2021. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!