Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a gyengeség jele, inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a gyengeség jele, inkább ne tegyem?

Figyelt kérdés

Barátnőm megcsalt, igazából folyamatosan kb 1.5 éve. Kiderült, bevallotta nem is volt más lehetőssége.


Én szeretem még akkor is ha nagyon fáj és barmennyire rossz tudom ha egy nő megcsal annak oka van az én esetemben lehet hogy az hogy nem kivánt mert amióta megszületet a fiunk apásodtam picit :)


A megbocsájtás oka ugyszintén főleg a gyerek mert ő semmiről nem tehet.


1 dolog amitől félek hogy ha így teszek akkor ez a gyengeség jele lehet és ezután barmit megmer majd tenni mert én úgy is megbocsájtok majd...


Nagyon rossz ez a tudat de azt akarom hogy a gyereknek ne csonka családja legyen hanem rendes ha ezt így még helyre lehet hozni.


2020. dec. 16. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Jessszus ennyi ideig más dugta az asszonyt es nem vetted észre? Ennek a kapcsolatnak akkor is vége ha megbocsàtasz
2020. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Sztem a legfontosabb amit tenned kell, hogy minel hamarabb levarrsz par fiatal fullos sunat, hogy helyrealljon a ferfiui onertekelesed. Na utana majd, mivel az asszony is megerzi ezt, maskepp fog rad tekinetni.
2020. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Te tudod, a fiad olyan lesz, mint az apja, ha egy töketlen puhap*cs képet akarsz megjeleníteni, mint követendő példa, abban az esetben nyugodtan maradj a megalázó életedben, végül is..nem dönt mindenki úgy, hogy boldog és kiegyensúlyozott életet fog élni, ha így döntesz, abban az esetben gyarapítod ezt a tábort, nincsen ezzel semmi baj, úgy döntesz az életedről, ahogy akarsz.
2020. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Beszéld meg a feleségeddel ezt az állapotot, hogy kinek mi a célja. Mi miatt csalt meg Téged - nyilatkozzon, őszintén.

Ha megbocsátasz - nem a gyengeség jele, de kérd őt meg, hogy legyen veled szemben őszinte.

Ffi.

2020. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Benne maradni egy rossz kapcsolatban hülyeség.Gyávaságból benne maradni,és a gyerekre hivatkozva mentegetni a töketlenségedet viszont undorító is.


"nem kivánt mert amióta megszületet a fiunk apásodtam picit :)"


Az eszébe sem jutott,hogy szóljon,mi?!


"a gyereknek ne csonka családja legyen hanem rendes"


Ahhoz rendes kapcsolat kellene.Szerinted a gyerek vak,vagy hülye?Nem fogja tudni,hogy mi a probléma,de azt érezni fogja,hogy baj van.Ha ezt úgy fordítja majd le magának,hogy ő tehet az egészről,mert "miatta" maradtatok együtt,szerinted mit fog gondolni magáról?

Már sajnálom a szerencsétlent,az anyja rybanc,az apja féreg.

2020. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet az a helyzet, hogy a feleség és férj nincsenek egy szinten. Mondjuk a kérdezőm tudja, hogy az életben nem tudna magának még egyszer ilyen pl. 9/10-es nőt találni. Lehet Ő csak 5/10 -es.

Az életből olyat tudok, hogy szép, diplomás lány /akiért sokan oda voltak./ egy teljesen átlagos szakmunkás fiúval volt, később a felesége lett. Össze-vissza csalta. Jó párról a fiú is tudott. A háttérben amit leírtam. Fiúnak élete legjobb nője. Lány /azóta kisgyerekes anya/ tudta, hogy sosem találna mégegy ilyet aki ennyire szereti, mindent elnéz neki és mindent megtesz érte.

2020. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 közös tulajdonságuk a felszínesség, ezért össze is illenek. A zsák megtalálja a foltját.
2020. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!