Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belemennél a játszmába az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél a játszmába az exeddel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy x ideje szétmentetek az exeddel, sok év után.

A szakítás oka az volt, hogy ismerkedett melletted.

Lebukik, majd pár nap múltán pofán b*sz a közösségi médián egy kép, amit az exed jövendőbelije oszt meg. A jövendőbeli nem tudott rólad, míg az ex le nem bukott, de utána kiborult a bili, de őt nem érdekelte, egyből közhírré tette kb 2-3 nap után, hogy az ex már az övé.


Eltelik egy kis idő, pár hónap, majd megkeres az exed, beszélgetést kezdeményez, szeretne veled találkozni, mert "jól esne beszélgetni veled".

Persze az aktuális párjával már most problémák vannak, de állítólag "jól" megvannak, de mégis szeretne veled találkozni. Persze, a párja tudta nélkül.


Igazából én ezen jót nevetek már csak, hogy őszinte legyek. :D

Az utolsó üzenetet még nem nyitottam meg, mert egy pillanatra eltűnődtem, belemenjek-e.

Ismerem az exem, nyilván ez nem csak baráti beszélgetés lenne, csak válószínűleg az újoncnál sincs kolbászból a kerítés.

Valahol szívem szerint jól esne visszacsapni mind a kettejüknek, kicsit szórakozni, aztán az újoncnak elküldeni, hogy mit is "nyert" tőlem, aztán talán az exem meg maradhatna magára. Vagy csak elküldeni neki találkozó nélkül, hogy találkozni akar velem.

Valahol jól esne, de nem vagyok az a kavarós típus, én miattam ne menjen tönkre a nagy románcuk. :D

Úgyhogy szerintem inkább csak elutasítom, aztán ennyi..


Ti mit tennétek, voltatok már ilyen cipőben?


2020. dec. 11. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás után én nem foglalkoznék vele újra, de elküldeném a barátnőjének, hogy vele is ugyanazt csinálja.
2020. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár milyen szemétség lenne én lehet belemennék csak hogy vissza vágják valahogy neki. Nem szép de ez dolgozna bennem.
2020. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A találkozóra hívd el az új barátnőt.
2020. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy szóba állna velem, valamiért letiltott mindenhol, pedig soha egy szót nem szóltam hozzá.. :D
2020. dec. 11. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor az a terved sem kivitelezhető, hogy elküldd neki a beszélgetést.
2020. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt ha nagyon akarom, máson keresztül is el tudom neki juttatni. Mai világban nem olyan nehéz.
2020. dec. 11. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
nem csodálom, hogy megcsalt:)
2020. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért is, 7-es?
2020. dec. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!