Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha egy nő veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő veletek csalta meg a barátját, arról a nőről el tudnátok hinni, h ha összejönnétek, titeket sose csalna meg?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbáltam, mert úgy nézett ki, hogy ezzel segítek neki... Aztán 2 év után engem is megcsalt...

Tudod hányszor hallottam tőle, hogy csak velem akar lenni, meg ilyenek...? Ennyit erről...

2020. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy tudnám elhinni.

R-bancból nem lesz szalonna, az ilyen nők nem változnak meg.

2020. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy jártam én is sok év múlva. Akinek viszket, annak mindig fog, az ember nem változik.
2020. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Jó vicc. A hűség nem partnertől függ, hanem jellemtől. Kellene a halálnak egy ilyen szakadt rongy.
2020. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, ilyen nővel nemszabad összejönni. Ideig-óráig tartja magát, de úgyis megteszi ismét. Ezért fontos még az ismerkedési szakaszban az ilyeneket megbeszélni, amikor még nincsenek érzelmek stb, könnyen ellehet engedni.

32/f

2020. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Alapból egyetértenék a korábbiakkal, ugyanakkor létezik olyan, hogy rossz az időzítés és történetesen kapcsolatban van a nő (vagy a férfi, tökmindegy), amikor megismerkedtek, és egyértelmű, hogy egymással akartok lenni.

Technikailag a férjemmel megcsaltam az exem, amire nem vagyok büszke egyáltalán (akkor sem voltam rá büszke, rögtön szakítottam is az exemmel szóval nem nagyon volt átfedés), viszont a férjemmel már hét éve vagyunk együtt, gyerekünk is van, semmi hiányérzetem nincs (ellentétben a másfél éves kapcsolatban az exemmel), minden nehézség nélkül mondok ellent bármilyen csábításnak. Esetünkben egyértelmű volt, hogy az időzítés volt a rossz, és persze lehetett volna jobban kezelni a szituációt, egész életemben ez volt az egyetlen alkalom, amikor hűtlen voltam. Ha valaki ebből rendszert csinál, akkor az igen, az gyanús, de ilyen esetben szerintem nem általános jellemhibáról, csak egy egyszeri rossz döntésről van szó.

2020. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon nem.
2020. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
70%
Én nem hittem ezt, csak összejártunk, de még így is sikerült "felülmúlnia" magát.
2020. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ennyire azért nem volnék naiv.
2020. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!