Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen helyzetbe ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Indokoljátok is meg kérlek. Tudom sok fajta ember van, ezért mindenkinek érdekelne a véleménye, indokkal is. Nos...


Ha férfi vagy: Adott egy 4 éves párkapcsolat amiben “elvagy”. Szereted a párodat, de már nem szerelemmel. A szexualitás annyiban nyilvánul meg, hogy havi egyszer- kétszer “megengedi” a párod, hogy kielégítsd. Néha vevő az orál szexre, viszont ő nem igényli, hogy viszonozd. Ezen kívűl, nincsenek vitáitok, együtt viszitek a háztartást. Minden fele-fele.


Viszont: Felbukkan az életedben egy nő, aki megfog. Külsőre nagyon szépnek és vonzónak találod. Úgy alakul, hogy elgyengülsz és félre lépsz. Majd rájössz, hogy elkezdesz érezni iránta. Mit teszel?



Ha nő vagy: A párod imád téged, mindent megtesz érted. Érezd rajta, hogy biztonságot nyújt. 4 éves párkapcsolat, együtt éltek. Minden fele-fele.


Viszont: nem hajlandó veled szeretkezni, mert mindig fáradt. Szeretne rávenni az orál szexre, de neked sincs mindig hozzá kedved. Havi 1-2 alkalommal viszont kielégít. Egy ideig beéred ennyivel de... jön egy új munkatárs. Nagyon jóképű, sármos. Egy igazi herceg külsőre, olyan amilyenre kislány korodban vártál. Szereted még a párodat, de nem vagy szerelmes. Viszont ez a férfi nagy vágyakat ébreszt benned. Belezúgsz teljesen. Majd gyenge pillanatodban, megteszed és átadod magad az érzelmeknek.


Mit teszel?


2020. nov. 20. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Elmondod a párodnak, és leépíted a kapcsolatot a másikkal.
Elmondod a párodnak, és szakítasz vele.
Nem mondod el a párodnak, és továbbra is félrelépsz.
Nem mondod el a párodnak, és szakítasz a szeretőddel.
Szakítasz mind két emberrel.
Szakítasz a pároddal, de nem mondod el, hogy a szerető miatt.
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha anyagilag/lakhatásilag megtehetem, akkor csere.
2020. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Csak megsúgom, hogy ezzel az új nővel /férfival 4 év után ugyan ez lesz. Aki mindig a szerelmet, az újat, a fellángolást keresi, az 3 évente cserélgetni fogja párját, mert idővel a szerelem mindenkinél szeretetté változik. A hűség és hosszú párkapcsolat elhatározás kérdése, nekem fontosabb az, amit a hosszú évek alatt együtt átéltünk, az egymás iránt érzett mély szeretet és kötődés, az, hogy bármiben számíthatunk egymásra, egymás mellett vagyunk mikor rossz napunk van, mikor betegek vagyunk, nekem ezerszer többet ér, mint egy másik férfi által nyújtott pár hónapos izgalom. De nem vagyunk egyformák, olyan is van, aki mindig az izgalmat fogja előnyben részesíteni, ismerek is ilyen nőt, kb. másfél évente cserélgeti a partnereit, persze mindet megcsalja, úgy megy át a másik kapcsolatba, de ő meg is mondta, hogy neki kell az izgalom, neki a hosszú távú unalmas, hiányzik belőle az ismerkedés izgalma. Szóval van ilyen is olyan is.
2020. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdés fikció. Egyre több ilyet látok/ hallok. Ezért fogalmazódott meg bennem e kérdés. Mindig is voltak hedonista emberek. Van akinek az izgalom a legfőbb.
2020. nov. 20. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez attól függ van-e gyerek.


Ha még nincs, akkor szerintem a szakítás a legmegfelelőbb.


Ha egy nőnek ennyire nincsen kedve a szexhez a párjával, akkor már nem szereti. Akkor meg mi értelme van az egésznek?


Ha van gyerek, az már nehezebb kérdés. A gyereknek joga van a boldog, biztonságos, és kiegyensúlyozott gyerekkorhoz.


Én azt mondom, a szülők tegyenek meg mindent, hogy élhető szinten tartsák a házasságukat (szexuális értelemben is), és ha végképp nincs más megoldás: diszkrét szerető tartás.


Aztán ha a gyerekek nagyobban, vagy élhetetlenné válik a házasság: válás.

2020. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Mivel én tudom magamról hogy "defektes" vagyok és az érzelmi biztonsag a legfontosabb számomra, így a többivel egy idő után meg tudok alkudni (ahogy tettem is, kevés vokt a szex megoldottam én).

Engem sosem a ffi külseje hoz lázba, szóval a kolléga se fog megbabonazni ez fix

2020. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

“A herceg akiről mindig is álmodtál.”


Külső-belső, ugyanis szerelmes lettél bele. Ez esetben sem?

2020. nov. 20. 10:54
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy férfi mellett maximális erzelmi biztonságban vagyok akkor nálam kizárt hogy másba legyek szerelmes. Bármilyen hihetetlen.
2020. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Angel3000 ***** válasza:
74%
Szia! A 4-ès jól ir : attól fûgg van e gyerek a „pakliban“! Ha nincs, akkor bátran kilèpni a 4 éves kapcsolatból, mert ellaposodott,- nincs sok izgalom már benne! „Aki mer az nyer“
2020. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

elméletileg könnyű én benne is voltam nem egyszer.

Mostmár jön a baba, addig húztam, mert akkor épp több figyelmet kaptam. De ujra és ujra ott vagyok.. hogy a férjemmel magányosnak érzem magam, elvan , fáradt, nincs kedve, most kiderűlt prosztata gyulladása is van ami miatt végképp nincs kedve most van kezelésen igy hát hónapok ota nincs sex, de figyelmesség se nagyon plusz terhes is vagyok.


Amikor összejott a baba akkor pont kissé figyelmesebb volt velem pár hétig, hónapig. Ö nagyon akart már babát és régota vagyunk egyutt.


Utólag: lépnem kellett volna mert most csak még magányosabb lettem , és pont olyan életem van jelenleg, amilyet sosem akartam volna..

A lényeg mindig van remény csak írtó nehéz egyedűl felállni

2020. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is, írok privit.
2020. nov. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!