Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ezt érdemlem???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem???

Figyelt kérdés
Egy egyesületbe járok kézilabdázni és a barátom itt focizik, itt ismerkedtünk meg. Bevallom hibáztam és rosszul cselekedtem. Megcsaltam a barátomat és ráadásul kiderült. Az legrosszabb hogy ismerik egymást a barátom és másik fiú és engem nagyon megutáltak emiatt. A barátom kidobott, de ez nem volt neki elég hanem egy csapatban van a klubvezetőség valami tagjának a fiával és elmondta neki és most a saját helyemről is ki akarnak rakni. Most már tudja mindenki ami történt és a saját csapatomban is elkezdtek nagyon durvák lenni velem. Kiközösítenek. Az öltözőben ráírták a pulcsimra filccel hogy ri@@@c. Nagyon el vagyok keseredve. Fura íze is volt egyszer a teámnak. Nem tudom mit raktak bele. Kezdem nagyon rosszul érezni magam emiatt. Értem hogy hibáztam, de tényleg megérdemlem ezt??
2020. nov. 14. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Sokan papolnak a magánéletről, pedig nem feltétlen igaz.

Valóban a szakítás kizárólagosan csak a kettőtök dolga volt, de a megcsalás nem.

Tudod az, hogy képes voltál a megcsalásra, sok mindent elárul rólad.

Hátba szúrtad a barátodat.

Mi a garancia arra, hogy a többi barátodat és haveri barátodat nem fogod hátba szúrni/cserben hagyni?

A megcsaláskor valószínűleg hazudtál és lapítottál.

Én is távolságtartó lennék azzal, aki ilyenre képes, sajnálom.

2020. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
😟😟
2020. nov. 15. 14:01
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem jogos,hagyd ott az egészet és kész.
2020. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
31%

"Mi a garancia arra, hogy a többi barátodat és haveri barátodat nem fogod hátba szúrni/cserben hagyni?"


A párkapcsolat és a haverság két külön dolog,és nincs semmilyen összefüggés benne. És nem azért, de sokan elfelejtik, hogy egy megcsalás nem történik meg csak úgy. Ahhoz kellett a barátja is, mert valami oka csak volt, hogy a kérdező megcsalta. És attól, mert mondjuk párkapcsolatba hibázott, még nem biztos, hogy haver/barátait hátbaszúrná, mert nincs átfedés. Bár én ezeket a kis mocskokat én még ismerőnek se nevezném, ha ilyen rohadékok.

2020. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
34%

"A párkapcsolat és a haverság két külön dolog,és nincs semmilyen összefüggés benne."


Hiba.


Igenis van kapcsolat, ami pedig a kérdező.

Ugyanaz az ember. Ugyanúgy cserben hagyhatja a haveri barátját, ahogyan a barátját.


Ez nem arról szól, hogy kivel milyen viszonyban van. Ezek jellemek és tulajdonságok, amiket mindenhova magunkkal viszünk, ember..


A pulcsis dolog meg a tea nagyon undorító dolog volt tőlük, de az eltávolodás jogos.

2020. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!