Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ezt érdemlem???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemlem???

Figyelt kérdés
Egy egyesületbe járok kézilabdázni és a barátom itt focizik, itt ismerkedtünk meg. Bevallom hibáztam és rosszul cselekedtem. Megcsaltam a barátomat és ráadásul kiderült. Az legrosszabb hogy ismerik egymást a barátom és másik fiú és engem nagyon megutáltak emiatt. A barátom kidobott, de ez nem volt neki elég hanem egy csapatban van a klubvezetőség valami tagjának a fiával és elmondta neki és most a saját helyemről is ki akarnak rakni. Most már tudja mindenki ami történt és a saját csapatomban is elkezdtek nagyon durvák lenni velem. Kiközösítenek. Az öltözőben ráírták a pulcsimra filccel hogy ri@@@c. Nagyon el vagyok keseredve. Fura íze is volt egyszer a teámnak. Nem tudom mit raktak bele. Kezdem nagyon rosszul érezni magam emiatt. Értem hogy hibáztam, de tényleg megérdemlem ezt??
2020. nov. 14. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
nem ezt nem érdemled. a csapatrásaid seg.fejek. csak a szakítás a jogos
2020. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha ez igaz sztori, akkor csak az a jogos, hogy a félreqrás miatt lapátra tettek téged.

De ez csak a kettőtök dolga, senkinek semmi köze hozzá.

F

2020. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem ez a fura, hanem hogy nem csinálják ezt minden rib∆nccal.
2020. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem jogos,mert az egyesületet és a párkapcsolati magánéletet nem kellene egybevonni.

A barátod lehet,hogy megalázva érzi magát,de attól még nem kellene ekkora aljasságot tennie. Ráadásul nagyon gyerekes is.

A sztoriban mondjuk azt sem értem,hogy akivel megcsaltad miért állt össze vele a volt barátid és próbált kicsinálni.

Hisz ő is "bűnrészes".

2020. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy mit érdemelsz, meg mit kapsz az élettől, két külön dolog. Ezek szerint neked szerencséd van, mert a kettő ugyanaz. Megoldás: viselkedj ember módjára és jót fogsz kapni.
2020. nov. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4 Nem állt vele össze. Az egy másik haverja.
2020. nov. 15. 00:23
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk ha én megcsaltam volna a páromat akkora depresszióba esnék hogy még ezt is lesz@rnám.
2020. nov. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Ez van, egy összezáró közösség ha valamelyik népszerű tagját úgymond inzultus éri akkor mindenki ugyanúgy reagál. Mondjuk a reakcióik tényleg túlzók (érdekes aspektus, hogy akivel félreléptél azt meg nem vegzálják). Az exedben érthető hogy forr a harag, s valószínűleg kellően népszerű is hogy céltábla legyél.

A fogkrémet már nem tömöd vissza a tubusba, beszélj az edzővel/klubvezetővel, ha nem változik a dolog akkor válts klubbot, mert ez magától már nem fog változni.

2020. nov. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
56%

Hát drágám minden tettünknek következménye van...

Ilyen kegyetlen az élet! De a harmadik fél bűnössége is eléggé megvan alapozva, mert, ha jólértem, akkor azzal a másik srác is tisztában volt, hogy neked van valakid, és ráadásul klubbon belül.

2020. nov. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
75%

"Hát drágám minden tettünknek következménye van...


Ilyen kegyetlen az élet! De a harmadik fél bűnössége is eléggé megvan alapozva, mert, ha jólértem, akkor azzal a másik srác is tisztában volt, hogy neked van valakid, és ráadásul klubbon belül."


Igen van következménye, és lett is következménye, mert szakítottak. De az nem normális, hogy random emberek, akikkel csak egy klubbon belül játszik a kérdező, ítélik el emiatt, kiközösítik, és rib.ncozzák. a kérdező dolga, hogy megcsalta a barátját, és ok nélkül senki nem csal meg senkit, ki tudja mit csinált a barátja.

2020. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!