Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csal meg állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg állandóan a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sajnos már kétszer is megcsalt, de lehet többször is csak nem tudok róla. 2 alkalomról tudok. De vissza fogadtam. Miért nem vagyok elég jó neki? Mi lehet a baj? Nekem azt mondta hogy én vagyok a legjobb és megváltozik. Nagyon szeretem és vele akarom leélni az életem meg gyerekek meg minden erre ezt teszi velem. A haverjaim szerint nem vagyok normális. De annyira jó vele lenne mindig és jól el vagyunk akkor miért csal meg. Jól bánok vele és szoktam neki venni ezt azt haverjaim szerint csak ezért van velem. De én ezt nem akarom elfogadni. Minden olyan jó akkor miért ilyen? Nem tudom nem vissza fogadni.

2020. nov. 14. 17:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%
Növessz tököt! Verd arcba, és tanulja meg, hogy hol a helye! Ha megint megteszi, rakd ki, mint egy retek kutyát!
2020. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Tanuld meg te, hol a helyed.
2020. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Azért csal meg, mert nem vagy képes a szerelemek olyan fokát kicsiholni belőle, hogy észre se vegye; rajtad kívül más pasi is él ezen a sárgolyón. Nem biztos, hogy ez a te hibád, mert nem illünk össze mindenkivel egyformán. Mindenesetre te ennyit tudtál kihozni belőle.
2020. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak magadat szivatod. Ha szakítanál se fog észbe kapni, mert nem érdekli, pillanatok alatt lesz másik palija. Kizárólag azért él ez a kapcsolat, mert bármit megtehet a barátnőd, te pedig nem csinálsz semmit. Neki nyilvánvalóan ez egy nagyon előnyös helyzet, te pedig még közre is működsz. Még mindig családosdiról beszélsz, de a barátnőd egy másik férfi alatt kétlem, hogy ezen gondolkozik. Az is lehet, hogy valóban képes egy emberhez tartozni attól még, hogy másokkal is lefekszik, de neked meg nem kötelességed ezt elfogadni. Vagy szakítasz vagy megbékélsz egy nyitott kapcsolattal, de nekem nem úgy tűnik, hogy az utóbbi a neked való. Az akaratodat viszont biztos nem fogod tudni ráerőltetni a másikra, több értelme van szakítani.
2020. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Csodára ne várj, aki eddig nem volt hűséges, jövőben se valószínű. Szerencsére időben kiderült, ráadásul több eset is, így ennek tudatában fogadtad vissza. Valami egyértelműen hiányzik neki a kapcsolatból, lehet nem akar egyelőre megállapodni és élvezni akarja az életet, unalmas számára mindig egy férfival lenni, nem vagy elég "jó" neki, hogy mindig a nyakadon lógjon. Nincs ilyen, hogy te vagy a legjobb és érted megváltozik, ezzel csak etet, hogy adj még egy esélyt, mert szeret veled lenni, de nem tudod megváltoztatni a személyiségét. Hogyha monogám kapcsolatot szeretnél, nem ő az a nő, tervezhetsz vele gyereket, de nem biztos, hogy te leszel a genetikai apja.
2020. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is félreléptem mindne kapcsolatomban.. nem hiszem hogy veled van a baj, ahogy a pasijaimmal se volt baj egyszerűen én ilyen vagyok. A monogámia nem nekem való, hajt a vérem és a kíváncsiság, könnyen elcsábulok. Vagy megszokod hogy néha félrelép a barátnőd, esetleg legyél jelen vagy beszéljétek meg hogy havi 1 alkalmat engedélyezel neki vagy vess ennet véget mert csak szenvedni fogsz. Egyet megígérhetek, a barátnőd nem fog megváltozni.
2020. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudod rendesen megdugni, ezért kell neki más farka


Gyerek utan is napi 2x-3x együtt vagyunk, minden nap, nincs kivétel, se ha megjön se semmi. Na nem is akarok másra menni..

2020. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen típus. Csinálhatsz amit akarsz. Ő ilyen marad. Vagy elfogadod, vagy szakítasz.
2020. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
43%

Hány évesek vagytok?


Menjetek el párterápiára. Vagy legalább te menj el pszichológushoz.


Az is lehet, hogy veled van a baj, az is hogy vele.

2020. nov. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Valamit nem adsz meg neki.. ami kellene neki, lehet ez ágybeli teljesítmény, vagy viselkedéssel kapcsolatos.. kombózva...

én megpróbálnám vele leíratatni egy lapra mi az ami zavarja/ miben változtassak, mit hogy szeret(ne) aztán megpróbálni változtatni, ha azután is fennáll a probléma akkor párterápia aztán majd látjátok.

2020. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!