Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csal meg állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg állandóan a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sajnos már kétszer is megcsalt, de lehet többször is csak nem tudok róla. 2 alkalomról tudok. De vissza fogadtam. Miért nem vagyok elég jó neki? Mi lehet a baj? Nekem azt mondta hogy én vagyok a legjobb és megváltozik. Nagyon szeretem és vele akarom leélni az életem meg gyerekek meg minden erre ezt teszi velem. A haverjaim szerint nem vagyok normális. De annyira jó vele lenne mindig és jól el vagyunk akkor miért csal meg. Jól bánok vele és szoktam neki venni ezt azt haverjaim szerint csak ezért van velem. De én ezt nem akarom elfogadni. Minden olyan jó akkor miért ilyen? Nem tudom nem vissza fogadni.

2020. nov. 14. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Ne vedd a szívedre ennyire. Én is megcsaltam szinte minden barátom, volt akit többször is, de nem velük volt a baj. Egyszerűen kívántam. :/ Attól még ugyanolyan jó volt velük lenni a hétköznapokban.
2020. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Meg kellene neked is csalnod. Ő most azt hiszi, sosem fogod elhagyni mert nem találsz nála jobb csajt. Én felhívnám őt akkor, amikor épp benen vagyok egy másik lányban. Utána lehet arról beszélgetni, meg akar-e máskor is csalni. Be kell neki bizonyítanod, hogy nem ő az egyetlen opció az életedben.
2020. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Biztos még fiatal,ki akarja élni magát.Te meg vagy olyan hülye hogy elnézed neki,gondolom el is tartod.
2020. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Hogy lehetsz ekkora madár?

A lány egyértelműen kihasznál, és te csak bólogatsz hozzá és tűröd, hogy semmibe vegyen. Ne add már ilyen olcsón a méltóságodat, amikor lenne lehetőséget valódi kapcsolatot találni.

23/L

2020. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Te retardált vagy?
2020. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

"vissza fogadtam" - ezért

a haverjaidnak igaza van

2020. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Ne vegyél neki ezt azt, te is csald meg és lásd, hogyan változik a kapcsolatotok.
2020. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az lehet, hogy ha valakit hirtelen vonzónak talált, akkor nem tud neki ellenállni. Srácok között is vannak ilyenek. Nem fog megváltozni. :/
2020. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az a baj én nem tudom megcsalni nekem nem megy érzelmek nélkül.
2020. nov. 14. 17:41
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Neki megy érzelmek nélkül, látod. Ha ezt el tudod fogadni akkor nincs gond. De továbbra is megteszi mert elnézed neki.
2020. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!