Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hívő keresztény férfiak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hívő keresztény férfiak is képesek megcsalni a feleségüket?

Figyelt kérdés
Ha valaki vallásos, az minden esetben elegendő, hogy minden kísértést legyőzzön? Vagy ők egyáltalán nem is fogékonyak a kísértésre? Nem vesznek észre más nőket, akiket szexuálisan vonzónak tartanak?

2020. okt. 31. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Reméle ezt viccből írtad. A vallásosság semmire nem garancia. Elég csak a gyerekekkel fajtalankodó papokra gondolni. Ez az egész csak kirakat.
2020. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Hajajaj. Egyebkent az ilyeneknek nem az szamit, hogy mit tesznek, hanem hogy ne deruljon ki. Ha senki nem tudja, legjobb barat sem, akkor barmi belefer.

Hasonlit ahhoz, mikor a szulok is tudtak, hogy van szex, de hogy a lanyuk teherbe esett, es ki fog derulni, ez nagyobb bun volt, mint titokban megszulni es lelencbe adni.

2020. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Megtántorodnak még a legkülönbek is
2020. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekik a legjobb mert simán meggyonjak azt minden rendben
2020. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
A vallásosság semmire nem garancia. A szomszéd faluban a római katolikus pap (akiknek ugye még cölibátust is kell fogadni) szöktette meg azt hiszem a polgármester feleségét. Lehet nem a polgármester felesége volt, ez nem is lényeg. A lényeg, hogy a pap megszökött egy férjes asszonnyal.
2020. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Én hivő keresztény vagyok mégis megcsaltam a férjem. Ez a 10 fő bűn egyike. Nagyon szégyenlem a dolgot, gyarló ember vagyok. Csak remélni tudon hogy egyszer majd lesz bocsánat erre a bűnömre. :(
2020. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Hajaj :)


Az egy dolog, hogy folyton az erkölcsi magas lóról papolnak, az meg egy másik, hogy ők az elsők, akik sz@rnak az egészre.



A nővérem egy abszolút hívő férfi csalta meg (tudod, az a típus, aki szerint a keresztényeket üldözik, és mindenben ők az igazság letéteményesei, aki nem keresztény, az lop-csal-hazudik alapból, mert semmi erkölcsi tartása nincs), cseppet sem zavartatva magát attól, hogy menyasszonya van... és kivel tette mindezt? a gyülekezet egy másik tagjával. Nice

2020. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noren1989 ***** válasza:
66%
#7, együtt zsolozsmàztak, nyilvànvalóan.
2020. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
#8: nem tudom katolikus körökben így hívják a dugást? :)
2020. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Én egyszer olyat olvastam, hogy a keresztény házasságok Isten szeretetére épülnek. Mind a két fél hiszi, hogy Isten a megfelelő partnert rendelte melléjük. Számomra, nem hívőként több sebből vérzik ez az elmélet, de van, aki így gondolja.

Kísértés mindenkit ér. A kérdés az, hogy mit kezdesz a kísértéssel. Engedsz neki, Te magad ellenállsz, vagy esetleg valamilyen spirituális segítséggel birkózol meg a kísértéssel.

2020. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!